dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

599 000 zł42 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wieniawa,Lublin

1 720 000 zł68 m² 25 194,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż: luksusowy apartament 68 m z prywatną siłownią garażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Czwartaków w Lublinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Botanik,Lublin

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania nieruchomość 4 pokojową, o łącznej powierzchni użytkowej 122m2 umiejscowioną na 3 piętrze z 3 bez windy w jednej z topowych lokalizacji w Lublinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Lublin

699 000 zł60 m² 11 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,27 m przy ul. Szewskiej 7 na Ip. / ivp., składające się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m 2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów Północny,Lublin

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin - Czechów Północny , ul. Stanisława Szpinalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jasna

Śródmieście,Lublin

2 399 zł26 m² 94,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Lublina ul Jasna 7 w nowo wybudowanym apartamentowcu , w najbliższej okolicy umcs, kul, akademia Medyczna, plac Litewski. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lsm ul. Grażyny: unikalne 55 m2 w kameralnym bloku tylko 12 mieszkań Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, położoną w samym sercu pożądanego osiedla Mickiewicza (lsm) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czuby,Lublin

939 250 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem domu | 101,4 m | ul. Jutrzenki Komfort domu z pełnym dostępem do udogodnień miasta. Czasem potrzeba czegoś więcej niż standardowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

459 000 zł62 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje na ul. Nałkowskich - 62,2m2 w cichej części dzielnicy. Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, z dobrym układem pokoi, mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby,Lublin

589 000 zł49 m² 11 947,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,30 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Węglinek z 2023 roku. Opis mieszkania: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Wrotków,Lublin

470 000 zł48 m² 9 751,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , zlokalizowane na wysokim parterze (pod mieszkaniem punkty usługowe) w niskim bloku z 2007 roku przy ul. Wapowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Bronowice,Lublin

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż kawalerka O powierzchni 37,85 m | bronowice maki Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Kręta 2 (lublin, bronowice Maki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

445 000 zł36 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa , przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Śródmieście,Lublin

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie O powierzchni 35 m | śródmieście Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze przy ulicy Czwartek 17 , zaledwie kilometr od Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tylko U nas! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 6 piętrze zadbanego bloku z dwoma windami na Lubelskim osiedlu lsm przy ulicy Wallenroda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł90 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wieniawie centrum idalne na biuro/kancelarię Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane w samym sercu Lublina. Nieruchomość jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Hajdów-Zadębie,Lublin

385 000 zł48 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Lublinie przy ul. Turystycznej, w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Lokal znajduje się na parterze domu wielorodzinnego, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektryczna

Bronowice,Lublin

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,10 m , położonego w dobrze skomunikowanej dzielnicy Bronowice przy ul. Elektrycznej 61 w Lublinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Widok,Lublin

529 000 zł48 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,20 m2 - ul. Smyczkowa, lublin Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,20 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego, dobrze utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z klimatem I ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Narutowicza 80a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Lublina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

269 000 zł23 m² 11 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Hajdów-Zadębie,Lublin

600 000 zł66 m² 9 022,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,5 m2 (po podłodze ponad 70m2), położone w Lublinie przy ul. Turystycznej, w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Śródmieście,Lublin

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe z widokiem na zieleń. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

384 000 zł43 m² 8 868,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tatary, ul. Przyjaźni 2 pokoje - 43,3 mkw do zamieszkania ____________________________ Do sprzedania mieszkanie na parterze w bloku o niskiej zabudowie w Lublinie, ul. Przyjaźni 9 - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

485 000 zł40 m² 12 207,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,73 m2 zlokalizowane w dzielnicy Węglinek przy ul. Kwarcowej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,81 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kwarcowa

Węglin Południowy,Lublin

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni urządzona kawalerka położona przy ul. Kwarcowej w Lublinie (węglin Południowy) Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na 4. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

525 000 zł49 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie na ul. Nowy Świat o powierzchni 48,51 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

360 000 zł43 m² 8 354,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

nieruchomości lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w poszukiwanej inwestycyjnie lokalizacji blisko uczelni wsei. Dobra komunikacja z resztą miasta, blisko przystanki, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Emancypantek

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

445 000 zł49 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Położone jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Emancypantek w dzielnicy lsm w Lublinie. Przedstawione mieszkanie znajduje się w jednym.