dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

475 000 zł52 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja! Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach os. Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni, użytkowej 49m2 składa się z 3 pokoi (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Ponikwoda,Lublin

689 000 zł99 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronny lokal mieszkalny z zapleczem gospodarczym 141,9 m , Lublin Ponikwoda. Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Kruczkowskiego,Lublin

529 000 zł48 m² 11 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuje ciche, przestronne mieszkanie. 3 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego bloku. Jego powierzchnia to 47,87m2. Mieszkanie składa się z: - kuchni - 3 pokoi - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

419 000 zł38 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 900 zł53 m² 10 375,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku w dzielnicy lsm w Lublinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, w pełni rozkładowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,40 m , położonego w samym sercu Lublina - przy ulicy Głębokiej 5 (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

824 000 zł89 m² 9 289,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Śródmieście,Lublin

560 000 zł33 m² 17 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Styl. Historia. Prestiż. Luksusowy apartament o powierzchni 32,68 m w Apartamentach Art Deco - dla koneserów odrestaurowanych kamienic, idealny na biuro lub elegancką kawalerkę. Adres: lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - lsm! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Poręba,Lublin

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

543 618 zł50 m² 10 872,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu przy ul. Dożynkowej 19, z własnym miejscem garażowym w cenie, (prywatne miejsce parkingowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Śródmieście,Lublin

576 000 zł54 m² 10 586,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się w przedwojennej kamienicy na ulicy Niecałej w Lubinie. Nieruchomość składa się z: - dwóch oddzielnych sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

759 000 zł61 m² 12 442,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wykończone, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina, ul. Przy Stawie 1, wieniawa. Nieruchomość o powierzchni 61,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

320 000 zł32 m² 9 904,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32,31 m2. zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M. Koryznowej 2b w dzielnicy Kalinowszczyzna. Skład nieruchomości: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poniatowskiego

Wieniawa,Lublin

1 030 000 zł95 m² 10 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony apartament przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni i łazienki z wc+bidet. Teren bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

249 000 zł22 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 21,5 m - Lublin, ul. Okrzei Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 21,5 m , położona w Lublinie przy ul. Okrzei. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadowa

Sławinek,Lublin

639 000 zł74 m² 8 577,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, sprzedam piękne, duże mieszkanie, świetne zlokalizowane na sławinku w Lublinie (ul. Spadowa) - bezpośrednio od pierwszego właściciela. Mieszkanie jest w bloku z roku 1995,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

499 000 zł34 m² 14 728,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ul. Wędrowna - 2 pokoje z ogrodem 30 m | 2021 r. | garaż podziemny Na sprzedaż prezentujemy przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w wieżowcu na Osiedlu Piastowskim - w jednej z najbardziej cenionych i wygodnych do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czwartek

Śródmieście,Lublin

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W stanie do generalnego remontu Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Czwartek 14 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Kolejarz,Lublin

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m zlokalizowane na 1 piętrze niskiego bloku bez windy przy ul. Balladyny 4 (lsm - os. Słowackiego, lublin). Idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,5 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublina - Czuby Północne, ul. Kaczeńcowa 2. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

549 000 zł70 m² 7 876,61 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A polecam bardzo atrakcyjne mieszkania Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do odświeżenia w budynku wśród zieleni, na osiedlu Paderewskiego , dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

750 000 zł75 m² 11 436,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż - Lublin, sławinek, ul. Czeremchowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,20 m2, położone w malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

799 000 zł57 m² 14 062 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m zlokalizowane na 8. piętrze przy ul. Zana 8 (lublin, lsm). Mieszkanie jest w stanie do generalnego remontu wraz z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Żarnowieckiej w dzielnicy lsm w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

699 000 zł77 m² 9 093,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,87m2 na III i IV piętrze w bloku z 2001 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Betonowa

Za Cukrownią,Lublin

559 000 zł67 m² 8 318,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej i ul. Betonowej. Jasne, przestronne, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lublina dzielnica Rury, osiedle Piastowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

599 000 zł42 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Idealne zarówno do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij