dowolna

Mieszkania na sprzedaż Lublin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 552 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

355 000 zł47,89 m² 7 412,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego Cena do Negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na atrakcyjnym 2 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 716 zł39,59 m² 10 197,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem z ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Nova Daliova w Lublinie. Miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 556 zł44,52 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 370 zł37,94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

o nowych ogłoszeniach

649 000 zł58,20 m² 11 151,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie ( z możliwością zrobienia 4 pokojowego), dwustronne -wschód/zachód, zlokalizowane w dzielnicy lsm-ul. Emancypantek! Nieruchomość idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

628 530 zł43,09 m² 14 586,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się już dziś i nie martwić się już o nic? Zależy Ci na eleganckim, przytulnym wnętrzu urządzonym z pomysłem i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyżynnej 10 w Lublinie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, wc i łazienki oraz balkonu, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł62,32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 076 zł60,58 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, aneksu sypialnego, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 790 zł61,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, znajdujące się w inwestycji Północna 26 składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,40 m² 8 452,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Inwestycyjnego lub do remontu, z wykonaniem dla siebie z dbałością o każdy detal ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37,90 m² 10 817,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Niepodległości. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Niepodległości oferuje dobrą lokalizację, która spełnia oczekiwania związane.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,78 m² 10 930,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnościa prezentujemy Państwu nieruchomość przy ulicy Relaksowej w Lublinie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części Lublina na spokojnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Pozytywistów. Lokalizacja: dzielnica usytuowana w bliskim sąsiedztwie do Centrum Miasta, zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainwestuj w lokalizację, która wynajmuje się sama tuż przy Politechnice Lubelskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzyckiej 21b w Lublinie naprzeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49m2 z balkonem, idealne dla rodziny. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 593 zł37,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 120 zł72,68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 4 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 862 zł45,19 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

| szerokie | bezczynszowe mieszkanie na sprzedaż | 109 m2 | segment z ogródkiem | Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem w segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł74,49 m² 8 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jasne mieszkanie z dużym balkonem | Świetna lokalizacja | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

633 420 zł62,10 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na 7 piętrze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 268 zł57,34 m² 10 782,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej.Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne, a mieszkania: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł48 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pok. 46,18 m2, pełna własność z udziałem w gruncie, usytuowane w kameralnym budynku (20 mieszkań) z lat 50-tych. Cegła. Wieniawa okol. ul.Legionowej. 2p./2p. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, 35 m2, na wysokim parterze, bez balkonu, po remoncie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu dobrze rozplanowane, dwa ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,60 m² 8 562,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Lsm | Rury | os. Mickiewicza | mieszkanie 3 pokoje | inwestycyjne na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na lubelskim lsm-ie, w odległości 10 minut spacerem do niektórych wydziałów umcs.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,61 m² 10 567,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bronowice | 4 pokoje | winda | miejsce postojowe | ogrodzone osiedle na sprzedaż mieszkanie na bardzo wygodnej przestrzeni 75,61 m2 w cenie około 10 500 zł/m2! Lokal tworzą trzy oddzielne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł44,60 m² 10 044,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne, trzypokojowe. Zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju oraz trzech pokoi. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,30 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie na bardzo dobrze zorganizowanym osiedlu. Lokalizacja atrakcyjna do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Możliwość aranżacji na salon z aneksem i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

634 999 zł61,10 m² 10 392,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjeżdżasz do pracy i znów nie potrafisz znaleźć miejsca do parkowania? Jeździsz, krążysz i tracisz cenny czas, a Twoja frustracja tylko rośnie? Na szczęście kojąca myśl, że.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,10 m² 11 252,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego mieszkania położonego przy ul. Jana Samsonowicza w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,14 m² 10 678,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyobraź sobie ten poranek. Siedzę sobie właśnie w kuchni, słońce wpada przez okno, a ja zastanawiam się, czy parzenie drugiej kawy to już przesada, czy dopiero początek dobrego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 500 zł42,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe M2 Z loggią - "osiedle roztocze" lublin 2. piętro | 42,52 m | loggia 4,50 m | Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Osiedle Roztocze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł75 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Dunikowskiego na lubelskiej Dziesiątej. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub inwestora szukającego nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł92,11 m² 10 737,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Lublin idealne dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę życia blisko natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,56 m² 8 252,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bronowice | os. Maki | 4 pokoje | rodzinne | dostępne "od zaraz" na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na popularnym wśród młodych rodzin osiedlu Maki na Bronowicach. Bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł70 m² 11 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się około 900m od Bramy krakowskiej. Ulica Okopowa, jedyna taka oferta w Centrum Lublina! Idealne na wynajem długo jaki krótko-terminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,60 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie (z możliwością zrobienia 3 pokoi)zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna-ul. Ruckemana. Nieruchomość idealna na wynajem, bądź dla pary/singla, salon.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54 m² 10 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 , położone na drugim piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku. Przemyślany układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,34 m² 11 887,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu mieszkanie typu studio. Zlokalizowane na spokojnym nowym osiedlu przy ul. Nowy Świat blok wybudowany w 2017 r Mieszkanie ma 27,34 m2, zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł57,60 m² 9 878,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

TO mieszkanie może być dla ciebie idealne Salon - Sypialnia - oddzielna kuchnia 57,60 m Ponikwoda duży balkon gotowe do zamieszkania! metraż 57,60 m Mieszkanie składa się z: duży salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 999 zł107,60 m² 10 678,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości Starego Gaju w dzielnicy Węglin. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.