dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje - 46m2 - Czechów - ul. Paderewskiego - blok przy pętli autobusowej - 390.000zł Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalziacji w cenie, która naprawdę ma sens? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł54,41 m² 10 292,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 370 zł40,70 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,70 m2 położone na 1. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,65 m2 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz praktycznego mieszkania, które będzie idealne na start lub pod inwestycję? Ta oferta spełni twoje oczekiwania. Mieszkanie o powierzchni 39,19 m zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Wolińskiego (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł1 220 m² 602,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka o pow. 1220 m2. Powiat : Lublin. Gmina : Lublin. Miasto : Lublin. Dzielnica : Czechów. Media : prąd, gaz, woda, kanalizacja! Wymiary działki : szerokość 21.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62 m² 10 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rozkładowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dziesiąta przy ul. Nowy Świat 34. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 62 m i składa się z: przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,26 m² 11 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wieniawa | 2 pokoje | 37,26 m2 | niski blok | do wejścia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku na Wieniawie, w spacerowym sąsiedztwie umcs, kul, up czy Ogrodu Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł50,03 m² 10 953,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

764 067 zł59,23 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-1, balkon: 20,50 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

864 400 zł3 070 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przeznaczona pod tereny aktywności gospodarczej ag w dzielnicy Zadębie. Pozostały do sprzedaży dwie działki - każda o pow.3070 m2 lub jako całość 6140m2. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na 3 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł117,50 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Sławinek. Nieruchomość o powierzchni 117 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,10 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie. Lokal składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł700 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Do sprzedaży duży dwukondygnacyjny budynek z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 700 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Lublinie w okolicy ul. Turystycznej. Nieruchomość ma powierzchnię 6500m 2 , jest płaska, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 030 zł67,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,35 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,09.

Szczegóły ogłoszenia

578 200 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Udział w nieruchomości - dwa dwupokojowe mieszkania o łącznej powierzchni około 59m2 położone w Lublinie przy ulicy Probostwo. Mieszkania usytuowane są na parterze, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lublin, ul. Wschodnia 19 | lokal 28 m z osobnym wejściem | centrum Lublina Na sprzedaż niewielki lokal użytkowy w centrum Lublina, przy ul. Wschodniej 19 w centrum Lublina. Lokal ma 28.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 610 000 zł236,25 m² 11 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł122,20 m² 4 828,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:448 m²

NA sprzedaż połówka bliźniaka W wólce ambamowickiej Lokalizacja to bardzo ciche i ustronne miejsce - blisko lasu i jednocześnie z dobrym dojazdem - ok. 500 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,14 m² 9 647,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam Państwu jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina, na Czechowie. Usytuowane jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego bloku i ma powierzchnię 35,14 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 592 zł35,64 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera! bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja, która łączy wygodę nowoczesnych mieszkań z kameralnym charakterem i otoczeniem idealnym do wypoczynku. *Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł62,10 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe_dobra lokalizacja! Doskonała inwestycja! Oferujemy Państwu mieszkanie idealne do wynajmu. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, toalety, łazienki i kuchni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł61,77 m² 10 845,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 16 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł35,52 m² 14 217,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ponikwodzie, eleganckie i nowoczesnw osiedle blokow, ul. Migdalowa.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł57,70 m² 8 180,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1 ha poł. pomiędzy Męczenników Majdanka a ul. Wyzwolenia, w przeważającej części zabudowa jednorodzinna

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł93 m² 15 913,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w centrum o powierzchni 93 m2 ( 53 + 40 ) z możliwością wyodrębnienia dwóch oddzielnych lokali mieszkalnych. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Lublinie w dzielnicy Konstantynów, usytuowany na 391m2 działce. Dom z możliwością rozbudowy do 50mkw na kondygnacji. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,11 m² 7 832,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Sprzedam klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (47 m ) w dobrej lokalizacji blisko centrum miasta i dworca. Pkp i pks. Układ mieszkania: - duży, ustawny salon - oddzielna sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 61,7 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Wapowskiego w Lublinie. Nieruchomość dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 58,6m2, położone na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokal przeszedł generalny remont, wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, drzwi wejściowe, podłogi, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

3 600 000 zł670 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowy z częścią biurowo-socjalną o pow. 670 m 2. Zlokalizowany na działce o pow. 2300 m 2 Budynek podzielony na 2 części Pow. biurowa ok 400 m2 - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

866 432 zł67,69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł54 m² 9 907,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w jednej z najlepiej skomunikowanych i cenionych lokalizacji w Lublinie przy ul. Chmielnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł48,97 m² 8 760,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, 48,97 m znajdujące się w jednej z najstarszych dzielnic Lublina - Tatary, ul. Motorowa. Układ mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł55,40 m² 8 844,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Centrum Lublina, idealna lokalizacja do mieszkania jak i pod wynajem! - ul. Graniczna, samo Centrum Lublina! - piętro 4/4 ( bez windy) - blok z 2006 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,93 m² 13 248,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy blisko Zalewu Zemborzyckiego. Bardzo jasne ciepłe i słoneczne dzięki dużym panoramicznym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do.