dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 75,90 m położone na osiedlu Marii Konopnickiej, dzielnica lsm, w atrakcyjnej lokalizacji blisko wąwozu z pięknym widokiem, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 620 zł51,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Inwestycja Dominów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 960 zł52,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 398 zł53,06 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Inwestycja Dominów Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł50,09 m² 7 965,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (50 m ) pod gabinety, klinikę weterynaryjną, usługi beauty. Lublin ul. Szwoleżerów. Oferta, która łączy w sobie rozsądną cenę za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,10 m² 7 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, widne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 na 5. piętrze budynku z 1980 roku. Mieszkanie zlokalizowane na Czechowie, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,50 m² 11 319,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfort, nowoczesność i Natura Wyjątkowe 48 m na Węglinku (ul. Jantarowa 5) Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? Prezentuję nieruchomość, która łączy w sobie wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł5 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w Lublinie przy ul. Ziołowej. Usytuowana w cichej i spokojnej okolicy pomiędzy lasem Starym Gajem a Zalewem Zemborzyckim. Działka o powierzchni 5000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku i z fotowoltaiką 10kwp. Wiatrołap - 6,72 m Kuchnia - 12,90 m Salon + jadalnia - 22,36 m Pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

999 000 zł116,57 m² 8 569,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Konopnica

1 055 000 zł123,51 m² 8 541,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

W ogłoszeniu podano powierzchnię całkowitą lokalu, ponieważ powierzchnie dodatkowe wraz z garażem oraz przynależną działką wliczone są w całkowitą cenę brutto lokalu brak ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł285 m² 3 996,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) o powierzchni całkowitej ok 245 m2. Działka 350 m2. O wymiarach 10,3 m szer. x 34 m długości. Prestiżowa lokalizacja - dzielnica Wrotków.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,99 m² 7 529,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestań liczyć koszty remontu. Wprowadź się na gotowe! Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które nie wydrenuje Twojego portfela na start? Przy dzisiejszych cenach materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,69 m² 11 474,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne, nie jestem zainteresowana pośrednictwem w sprzedaży, biura nieruchomości proszę nie dzwonić. Sprzedam mieszkanie o pow. 55,69 m na osiedlu Snopków Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz spokojnego miejsca dla rodziny, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i wyjątkową lokalizację przy terenach zielonych. Powierzchnia: 75.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,14 m² 9 647,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka w osiedlu Chopina na Północnym Czechowie. Siódme, najwyższe piętro bloku z windą z końca lat 70-tych. Powierzchnia mieszkania wynosi 35,14 m 2. Po wejściu przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

729 000 zł65 m² 11 215,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m w dzielnicy Sławin w Lublinie. Idealne dla rodzin i par, położone na świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 800 zł59,08 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 680 zł42,80 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 945 zł42,09 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,76 m² 8 719,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecam Państwu dwustronne trzypokojowe ( obecnie dwupokojowe ) mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Gospodarczej na osiedlu Tatary w Lublinie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,17 m² 11 189 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Wrotkowie przy ulicy Romera. Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,17 m położone na parterze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł83,47 m² 14 136,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z powierzchnią przynależną łącznie 83,47m2 - Lublin, czechów - zamknięte osiedle" Prestige" przy ul. Melomanów Mieszkanie o powierzchni 70,32m2 + komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł88,70 m² 8 985,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokoje | 88,70 M | centrum lublina | 8 996 zł/m | 797 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronne i wyjątkowo słoneczne mieszkanie o powierzchni 88,70 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł95,62 m² 8 983,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Dostępne są również segmenty o innych powierzchniach - zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,11 m² 14 143,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,11 m2 zlokalizowane w dzielnicy Sławin przy ul. Jemiołowej. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, - sypialnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na II piętrze / z IV w bloku ,. przy ul. Nałkowskich w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł60,84 m² 15 598,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe mieszkanie na Koncertowej Dolinie Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu i spokoju. To luksusowe mieszkanie jest jednym z nich. Na sprzedaż eleganckie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł38,39 m² 12 451,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i wygody na co dzień ta oferta jest dla Ciebie. 38,39 m to idealny metraż dla singla lub pary, którzy chcą żyć komfortowo, bez.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł65,29 m² 9 572,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny. Blok Z windą oraz Z windą I platformą schodową dla niepełnosprawnych. Sprzedaż z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z dużym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 39 mkw położone w dzielnicy lsm os Krasińskiego w bloku z windą. Ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł89 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ciekawe mieszkanie, obecnie ogromne 3 pokoje z przestronna kuchnią. Możliwość zmiany rozkładu. Z uwagi na bliskość szpitali i Uniwersytetu Medycznego idealne pod wynajem dla studentów.