dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Szerokie

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 116 zł65,16 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 136 zł72,64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł132 m² 10 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Twój azyl spokoju w sercu miasta wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy wysoki standard wykończenia z kameralnością i zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy i magnesem dla talentów? Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu w pełni wykończonego, nowoczesnego biura o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł167 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu na wynajem w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom na wynajem w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej (wjazd od ulicy Ustronnej). w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 087 m² 503,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/19, 184/20, 184/21, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 410 000 zł236,25 m² 10 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł119,14 m² 7 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 286 m² 291,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Obręb: wola Sławińska 0074, arkusz: 12, działka nr: 385/1. Działka pod zabudowę jednorodzinną i usługową - opis w miejscowym planie: M6 (warunki zabudowy to.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł136,70 m² 9 363,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rodzinny dom z ogrodem - spokojna przystań na obrzeżach Lublina Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna połówka bliźniaka , idealna dla rodziny szukającej własnej przestrzeni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł133 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:317 m²

Dom Z ogródkiem | 2 sypialnie + garderoba I 2 tarasy I balkon | garaż | działka 317 m | solary | uzdatniacz wody I dla rodziny 2+1 zamiast apartamentu I wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł440,58 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł3 850 m² 701,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 3850 m2 , o wymiarach 30 x 129 m na osiedlu Szerokie z możliwością przekształcenia pod zabudowę wielorodzinną, apartamenty, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł146 m² 8 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! szerokie -lublin atrakcyjny dom bliźniak Z garażem na zagospodarowanej urokliwej działce Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 000 m² 339,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 o oznaczeniu mn, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Nałęczowskiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 922 zł68,78 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²60 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukać możesz lokalu o powierzchni 60 m , który jest już gotowy do użytku. Przeznaczenie handlowo- usługowe. Atrakcyjne położenie Znajduje się on w biurowcu w dzielnicy Szerokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł119,14 m² 8 133,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 431 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł613 m² 570,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/20, 184/22 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 095 zł64,05 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

797 000 zł79 m² 10 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 2 - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

2 599 000 zł300 m² 8 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:932 m²

Sprzedam dom położony w Lublinie w dzielnicy Szerokie. Nieruchomość z 2007 roku - znajduje się na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 932 m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Szerokie,Lublin

650 000 zł58 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem i możliwością zakupu garażu ( 100.000 pln ) Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szerokie,Lublin

2 600 000 zł3 851 m² 675,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 3851 m2 położona w Lublinie, w obrębie Sławin-Szerokie. Teren objęty mpzp: 6mn1/u - Teren zabudowy mieszkaniowej, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szerokie,Lublin

1 240 000 zł132 m² 9 375,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

NA sprzedaż Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej stanowiący część kameralnej inwestycji deweloperskiej na zielonych przedmieściach Lublina. Minimalistyczna i elegancka bryła przykuwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

699 552 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronna

Szerokie,Lublin

949 000 zł119 m² 7 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, jeden z czterech narożnych segmentów, o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym. Powierzchnia przynależnej działki 427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 095 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Szerokie,Lublin

797 000 zł78 m² 10 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom 5 pokojowy o powierzchni 77,72 m2 w zabudowie szeregowej, segment środkowy, oddawany w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 roku. Dzielnica Konstantynów w Lublinie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

633 200 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

822 400 zł64 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

631 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Szerokie,Lublin

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

866 432 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

722 898 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,02 m2 położone przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduję się na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

711 424 zł64 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,52 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szerokie,Lublin

666 369 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,31 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bliska

Szerokie,Lublin

787 000 zł79 m² 9 976 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu nr 1b - w zabudowie szeregowej. Ostatni dostępny dom Ważne terminy: - budowa rozpoczęta. - pozwolenie na budowę - decyzja pozytywna wydana październik br. - uzyskanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij