dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin

3 193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 193 ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł195 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Dom Z ogródkiem | 4 sypialnie I 2 łazienki I gabinet I taras I balkon | garaż | działka 595 m I dla rodziny kameralna okolica I 12 minut do centrum I umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,70 m² 9 447,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,7 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł180 m² 6 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim - w zabudowie bliźniaczej, budowany wg indywidualnego projektu. Bez podatku pcc. Odbiór do użytkowania II kwartał 2026 roku. Budynek oddzielony garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom 5-pokojowy Lublin, ul. Rozmarynowa Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 360 m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

27,26 zł/m²58,70 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie na Bronowicach w pobliżu Makro, lokal biurowy o pow. 14 mkw., na II piętrze. Ogrzewanie centralne. Toaleta na piętrze z wejściem z korytarza. Internet -.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 000 m² 171,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę w trzeciej linii zabudowy od drogi asfaltowej, położoną w Zemborzycach Kościelnych, w granicach administracyjnych Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 162 m² 386,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 162 m2 w Lublinie w dzielnicy Sławin, blisko Alei Warszawskich z szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta jak i obwodnicy. Działka nr 16/17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 582 zł59,39 m² 10 247,21 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycje cechują nowoczesne rozwiązania: -Smart Home: sterowanie m.in ogrzewaniem, zaworami, oświetleniem. -Pakiet antysmogowy:zastosowanie nowoczesnych filtrów eliminujących, pyłki alergeny, smog.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym, nowo wybudowanym bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

692 825 zł64,75 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-18, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,81 m² 5 706,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący lokal usługowy o powierzchni 60 m2, idealny do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,55m2 - Lublin, śródmieście Nowe budownictwo! Piętro 3, kawalerka: - salon z aneksem kuchennym 26,98m2 - łazienka 3,98m2 - przedpokój 8,7m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł28,80 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 852 zł39,61 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania gotowe na już! możliwość oglądania mieszkań od poniedziałku do soboty W godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 442 m² 464,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu piękną działkę z potencjałem położoną w pięknym, zacisznym miejscu, blisko natury, w Lublinie (dzielnica Zemborzyce). Niewątpliwym atutem działki jest położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 485 zł43,57 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 292 zł41,61 m² 8 130,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość w stanie deweloperskim zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

40,58 zł/m²99,07 m² 4 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem w sercu Lublina ul. Szopena 13. Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 99,07 m , położony na pierwszym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 133 m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: 7 625 zł netto, lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże witryny wystawowe, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

81,68 zł/m²72,23 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni netto 72,23m2, położony na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Biernackiego w Lublinie. Lokal został oddany do użytkowania w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136,12 m² 8 815,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

759 800 zł58 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki? A może marzysz o własnym ogródku? Przedmiotem oferty jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł89,40 m² 11 129,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 89,4m2 (powierzchnia z pomiarów ok. 116m2), położone na III i IV piętrze w bloku z 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²118 m² 5 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy, parter, przy ul. Wrońskiej Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w budynku usytuowanym przy ul. Wrońskiej w Lublinie. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł114,09 m² 10 079,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro sprzedaży dewelopera   tel.   oferta dotyczy apartamentu O powierzchni 112,40 M2 Nr B4.2 'SŁAWINKOWSKA65' - nowoczesne osiedle 9 domów - bliźniaków (18.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

48 zł/m²140 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej ok. 140m2 - Lublin, zadębie Parter, lokal typu "open space" z częścią socjalną Wydzielone dwa przeszklone pomieszczenia biurowe, własna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

881 820 zł48,99 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokale użytkowe w Centrum Lublina Parter, lokale o powierzchni: 48,99m2 lub 58,07m2, lokale doskonałe pod działalność biurową lub usługową, wysokość lokali 3,11m2 Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

33,33 zł/m²42 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 42m2 - Lublin, centrum Lokal do generalnego remontu - właściciel partycypuje w kosztach remontu! Wysoki parter, wejście przez klatkę schodową, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59 m² 12 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Czechów ul. Koncertowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej Budynek: - 200 m 2 pow. całkowitej - 170 m 2 powierzchni użytkowej - parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 211 zł38,86 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,86m2 w nowej inwestycji w Lublinie na Wrotkowie. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Dobry standard. Parking przy budynku położenie W dzielnicy Konstantynów media Stałe łącze internetowe,prąd,ogrzewanie i monitoring. Do kwoty czynszu należy doliczyć podatek Vat.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30,89 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem | ul. Operowa | Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m , położona w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,80 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal biurowy 170 m2, możliwość wynajmu mniejszej powierzchni, cena netto + vat