dowolna

Domy na sprzedaż Lublin - Oferty sprzedaży domów

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

740 000 zł91 m² 8 131,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Północnej 14 w centrum Lublina. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 235 m2 oznaczonej w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 410 000 zł236,25 m² 10 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom, położony przy ulicy Uzdrowiskowej w miejscowości Dąbrowica gm. Jastków, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Nałęczowskiej oraz osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nietuzinkowa, elegancka willa typu dworek usytuowana na zagospodarowanej posesji w granicach miasta. Ponadczasowy projekt domu z przygotowanymi instalacjami do aplikacji smart home. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruchomość znajduje się na działce częściowo ogrodzonej, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

NA sprzedaż domy W zabudowie bliźniaczej boczna, cicha uliczka od Skowronkowej 6 lokali do wyboru B1/1 - powierzchnia użytkowa 99,76 m2 - powierzchnia ogródka 250 m2 B1/2 - powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej lokalizacji Lublina, w dzielnicy Dziesiąta. Nieruchomość składa się z 4 kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję składającą się z czterech nowoczesnych segmentów mieszkalnych, zlokalizowaną przy ul. Bliskiej w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł172,42 m² 7 359,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 172,42m2, (użytkowej 138,28m2). położony w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Dom częściowo podpiwniczony, strych do.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł151,81 m² 10 473,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny dom 151,81 m | działka 16 arów | blisko Lublina | gotowy do wejścia Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 151,81 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł99,76 m² 9 522,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny dwu lokalowy o pow całkowitej 99,76 m2 w Lublinie ul. Skowronkowa, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m2. Zestawienie powierzchni: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł312 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca z charakterem, gdzie Twoja wizja architektoniczna może stać się rzeczywistością? Prezentujemy nieruchomość, która dla jednych jest wyzwaniem, a dla drugich idealnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł77,72 m² 10 254,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

W sprzedaży dom w zabudowie szeregowej przy ul. Bliskiej! Nieruchomość w stanie deweloperskim z oddaniem na IV kwartał 2026r. Oferta dotyczy segmentu środkowego B. Powierzchnia 77.72m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 428 m²

Do sprzedania nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego, dwukondygnacyjnego, częściowo podpiwniczonego położonego na dużej działce o powierzchni blisko 55 ar. Na działce oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł136,70 m² 9 363,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Rodzinny dom z ogrodem - spokojna przystań na obrzeżach Lublina Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna połówka bliźniaka , idealna dla rodziny szukającej własnej przestrzeni, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141,07 m² 6 372,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką. Kalinówka (lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł128,91 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł208,31 m² 7 440,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 208,31 m2, na działce o pow. 500 m2 w dzielnicy Czechów w Lublinie. Na parterze : -wiatrołap 8,64 m2. -Salon+ Jadalnia 28,75 m2. - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł152,02 m² 7 887,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Wolnostojący dom W marysinie - gotowy do wykończenia I zamieszkania. Biuro sprzedaży dewelopera _______________________________ 0% pcc 0% prowizji Dom znajduje się w kameralnym mini osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł140 m² 8 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom, w którym chce się zamieszkać | Szerokie | 120 m | 2 garaże Są domy, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł165 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Połowa bliźniaka z garażem w bryle budynku. Szybka komunikacja do centrum miasta. Cena do negocjacji. Idealne miejsce do zamieszkania dla dużej rodziny z dziećmi. Ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł234,40 m² 8 104 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferuje przestronny i doskonale utrzymany dom wolnostojący, wybudowany w 2002 roku, o powierzchni 234,40 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom, lublin, dziesiąta, budynek: -ok 150m2 -6 pokoi -wymurowany z gazobetonu -ocieplony styropianem -dach z blachodachówki -1975 rok - ogrzewanie gazowe - kominek oraz ozdobna koza - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł151,88 m² 7 235,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:384 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w spokojnej części Lublina przy ul. Asnyka. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących domu dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom Z ogródkiem | 5 sypialni I 2 łazienki I gabinet I sala kinowa I bar I sala kominkowa I ogród I taras I działka I dla rodziny kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł134 m² 7 238,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż dom trzy kondygnacyjny położony w Lublinie przy ulicy Petrykiewicza 9. Nieruchomość ta świetnie nadaje się jako hostel bądź na najem dla grup pracowniczych, studentów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł216,50 m² 14 780,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Proponujemy do sprzedaży nowoczesny parterowy dom wolnostojący położony w Lubinie przy ul. Skowronkowej. Nieruchomość wyróżnia się modernistyczną bryłą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł151,04 m² 8 600,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Poligova, realizowanej przy ul. Ronikierowej, bocznej od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł87,08 m² 9 175,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji inwestycji hygge house II! Dom zewnętrzny w zabudowie szeregowej z działką 390 m2 Lokalizacja aleja warszawska 110a - lublin Strona.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł173 m² 8 034,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:430 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 173 m2, zlokalizowany na dzielnicy Sławin w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł173,60 m² 8 922,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Do sprzedaży parterowy dom położony w Lublinie na Węglinie Południowym. Dom wolno-stojący, murowany (pustak ceramiczny max 30 cm + styropian 15 cm), wybudowany w 2012 roku, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł146 m² 8 835,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowa niższa cena! szerokie -lublin atrakcyjny dom bliźniak Z garażem na zagospodarowanej urokliwej działce Atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 146 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 477 000 zł121 m² 12 206,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Q4 - Wygoda, ekonomia, standard premium, super lokalizacja. Wyjątkowa propozycja energooszczędnych domów na Węglinku przy ul. Kwarcowej. Q4 to kompleks czterech segmentów wykonanych w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 610 000 zł236,25 m² 11 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:309 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł266 m² 8 984,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:327 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 177m2, na działce 327m2 w dzielnicy Ponikwoda. Parter: - wiatrołap - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł221,10 m² 9 000,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Elegancki dom wolnostojący z wyjątkowym, zadbanym ogrodem i garażem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o rezydencjonalnym charakterze wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 836 zł175,32 m² 8 132,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż dom F2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ulicy Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł263,02 m² 7 029,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany w 2009 r., zlokalizowany w Lublinie, w dzielnicy Węglin Północny (okolice ul. Raszyńskiej). Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł341,50 m² 4 978,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 646 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nowoczesny dom z 2016r. w Lublinie przy ul. Biskupie o pow. całkowitej 341,50m2 (z czego pow. użytkowa to ok. 224,81.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł162 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami | Lublin, ul. Broniewskiego Gotowiec inwestycyjny + miejsce do zamieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, który został podzielony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.