dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Lublin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 218 700 zł201,70 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego zespołu, a nie odwrotnie? Odkryj wyjątkowy lokal biurowy w samym centrum biznesowym Lublina. To propozycja dla firm, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 982 772 zł166,90 m² 11 880 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy lokal komercyjny 166,90 m2 w Śródmieściu Lublina - idealny na klinikę, biuro lub kancelarię. - lokalizacja: lublin, śródmieście, ul. Spokojna - Powierzchnia: 166,90 m2 - Układ: gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł642 m² 9 034,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - usługowym zlokalizowana w Centrum Lublina (śródmieście). Budynek w wysokim standardzie wykończenia - gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33 m² 12 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania atrakcyjny lokal , obecnie wynajmowany przynoszący pasywny dochód, ścisłe Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł141 m² 7 085 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Bronowice. Lokal położony na parterze w budynku mieszkalno-.

Szczegóły ogłoszenia

6 485 000 zł766 m² 8 466,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę najmu nowoczesnego, niezależnego budynku biurowo-usługowego o łącznej powierzchni całkowitej 766,54 m , usytuowanego w okolicach Czechowa. Obiekt wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 276 zł158,54 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 158 m , zlokalizowana na trzecim piętrze (4. kondygnacja) nowoczesnego budynku z 2014 roku. Obiekt wyróżnia się kameralnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 500 zł87 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 87 m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł50,09 m² 7 965,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (50 m ) pod gabinety, klinikę weterynaryjną, usługi beauty. Lublin ul. Szwoleżerów. Oferta, która łączy w sobie rozsądną cenę za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł285 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kamienica przy ul. Królewskiej 6 to wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum historycznego Starego Miasta w Lublinie - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15,70 m² 10 828,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Lublina - w Śródmieściu, tuż obok hotelu Victoria, przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 271,93 m² 2 358,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Obiekt hotelowy 37 pokojowy z łazienkami, położony w Lublinie. W okolicy zabudowa wielorodzinna. Budynek powstał z 1972 roku jako jednopiętrowy (cegła), a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł120 m² 791,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odstąpię W pełni wyposażoną salę bankietową - lublin Odstąpię doskonale funkcjonującą, w wyposażoną salę bankietową z aktualnymi rezerwacjami, zlokalizowaną w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł620 m² 7 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Gotowy biznes, działający na rynku od kilkunastu lat w Lublinie. Biznes generuje ok 40000 zł miesięcznie, przy stabilnych przychodach. Firma posiada - stały model przychodowy oparty na.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł72 m² 138,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi;.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł324 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż dochodowa działalność gastronomiczna tj. produkcyjno - cateringowa (odstępne) - Lublin, odstępne obejmuje: lokal produkcyjny o łącznej o powierzchni około 324m2, ( Najem lokalu-.

Szczegóły ogłoszenia

1 796 000 zł133,36 m² 13 467,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chciałbym Państwu zaoferować atrakcyjny lokal inwestycyjny w super lokalizacji! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 133 m2, usytuowany na parterze w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł68,93 m² 6 673,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 69 m | parter | witryny | blisko centrum miasta i dworca pks i pkp Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 69 m , położony przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 931 220 zł107,29 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 107,29 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal z najemcą - pozyskiwany czynsz najmu około 9000zł netto miesięcznie, lokal narożny, lokal typu "open space",.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł62 m² 4 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem w charakterystycznym pasażu handlowym przy ul. Fabrycznej w Lublinie Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m , położony w rozpoznawalnym pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,68 m² 18 525,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży apartament w prestiżowym budynku Unia Art Residence przy alejach Racławickich 10 Piękne widoki, wystawa okien od wschodu na al. Krakowskie Przedmieście, centrum Spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

97 000 zł8,40 m² 11 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz pewnej inwestycji z wysoką stopą zwrotu i niskim progiem wejścia? Polecam na sprzedaż kompaktowy lokal użytkowy (8,4 m2) na parterze przy ul. Organowej. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

502 200 zł41,85 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 41,85m2, lublin, sławin Lokal typu "open space" - aranżacja według potrzeb najemcy, stan deweloperski - termin realizacji IV kwartał 2026r. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18,83 m² 4 514,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia garaż na sprzedaż, zlokalizowany na osiedlu Węglin Południowy w Lublinie. Zamykany murowany boks garażowy o powierzchni 18,83 m2 znajduje się w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł117 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 117 m2, zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Śródmieście. Wykorzystywany na działalność biurową, kancelarię. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł227 m² 3 920,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal w kamienicy z XVI wieku na Starym Mieście w Lublinie, o powierzchni użytkowej 227 m . Lokal rozciąga się na trzy poziomy: parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 892 zł30,86 m² 8 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny o pow. 30,91 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 558 zł360,41 m² 3 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 360,41 m , położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Prusa - w centrum Lublina. Lokal znajduje się na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł137,60 m² 6 468,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: atrakcyjny lokal na parterze przy ul. Koncertowej Idealny na Twoją działalność! Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni użytkowej 137,6 m , rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56 m² 10 982,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy płożony w biurowcu, przeznaczenie biurowo-usługowo, możliwość zakupu wynajętego lokalu. Możliwość zakupu mniejszych ewentualnie większych lokali

Szczegóły ogłoszenia

2 801 760 zł350,22 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 350,22m2, lublin, czuby Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: około 18 000 zł netto, pięć pomieszczeń + dwie toalety + pomieszczenie socjalne/kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł52 m² 7 634 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal usługowy- handlowy o powierzchni 52 m w Lublinie przy ulicy Głębokiej. Dostępny od zaraz. Usytuowany na parterze w budynku z lat 70-tych w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

;** Świetna lokalizacja - niski czynsz! ** Ścisłe centru miasta to duża ilość potencjalnych klientów! ** śródmieście.: polecam do zakupu lokal usługowy o pow. 70 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

669 475 zł61 m² 10 975 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 61 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego bloku przy ulicy Różanej w Lublinie. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,2 m , aktualnie zaadaptowane na lokal usługowy, położone przy ul. Narutowicza w Lublinie, na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł549 m² 3 641 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Nieruchomość zabudowana budynkiem zakładu montażu i sprzedaży opon, zgłoszony do użytkowania w 2002 r. obiekt jest częściowo podpiwniczony,parterowy. W piwnicy umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,27 m² 9 349,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lublin, w bliskiej odległości od Placu Litewskiego Opis Lokalu: powierzchnia: 50,27 m2 Poziom: -1 Skład: 2 pomieszczenia + łazienka Lokal został wyodrębniony i posiada udziały.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł571 m² 8 754,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowego lokalu usługowego, który stanie się nie tylko przestrzenią do pracy, ale także wizytówką Twojego biznesu? Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 571 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 673 055 zł206,55 m² 8 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentowany lokal znajduje się przy ul. Hugona Kołłątaja w Lublinie. To jedna z ulic Śródmieścia, łącząca ul. Peowiaków z ul. Krakowskie Przedmieście. Kamienica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 050 zł174,50 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nowoczesnej przestrzeni biurowej o łącznej powierzchni 174,5 m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze prestiżowej inwestycji Wieniawska 11. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł72 m² 513,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij