dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Lublin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy przeznaczony na pub, pracownię artystyczną, kawiarnię restaurację, położony niski parter, ścisłe Centrum

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w atrakcyjnej lokalizacji, idealny na gabinety lekarskie, biura, usługi. Położony na ul. Chmielnej naprzeciwko szpitala okulistycznego. Możliwość dowolnej aranżacji i dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukać możesz lokalu o powierzchni 60 m , który jest już gotowy do użytku. Przeznaczenie handlowe, usługowe., biurowe, medyczne. Atrakcyjne położenie 1 piętro Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²16 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowy położony w budynku biurowo- usługowym, możliwość wynajęcia większej powierzchni. Lokal położony w ścisłym Centrum Lublina. Ogrzewanie miejskie, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55,57 zł/m²332,89 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niezależny, dwukondygnacyjny budynek biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 333 m , zlokalizowany w prestiżowej, rezydencjonalnej części dzielnicy Sławin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²275 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²386,70 m² 20 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Dziękuje pośrednikom:) Szukasz lokalu pod swój biznes? Bardzo dobrze trafiłeś:) Mam do wynajęcie nowoczesny, narożny, przestronny i doświetlony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

76,39 zł/m²21,60 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 21,6 m , położonego przy ul. Jantarowej. Lokal znajduje się w budynku z 2013 roku, wyposażonym w windę oraz podjazd dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²170 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Chciałbym Państwu zaoferować duży lokal w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Wspomniana powierzchnia znajduje się na Czechowie, ulica Braci Wieniawskich. Bardzo duże osiedle z lat 80tych,z.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

43 zł/m²159 m² 6 837 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 159m2 - południowa część Lublina Bardzo dobra lokalizacja, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu, budynek widny z ulicy, pierwsza linia zabudowy, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

121,79 zł/m²78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy położony w doskonałej lokalizacji handlowo-usługowej, przy bardzo ruchliwej ulicy, w głównym ciągu pieszym w bliskiej odległości od mcdonalda.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal na wynajem o powierzchni 16 m , usytuowany na parterze biurowca. Wysoki standard wykończenia oraz dostępność takich udogodnień jak klimatyzacja, witryna oraz winda sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

79,17 zł/m²12 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję lokal do wynajęcia o powierzchni 12 m . Mieści się w biurowcu i jest gotowy do użytku. Posiada witrynę, co zapewnia dobrą ekspozycję. W lokalu dostępne są media:.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²14 m² 518 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 14 mkw. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do użytku wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 40 mkw. na Ii piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Łazienka z wc na korytarzu do.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²26 m² 962 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia w Lublinie, na Bronowicach, lokal w biurowcu o powierzchni ok. 26 mkw. na I piętrze. Lokal przystosowany jest pod działalność biurową. Meble widoczne na zdjęciu nie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²435 m² 30 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 435 m w budynku przy ul. Wigilijnej w Lublinie (boczna ul. Nadbystrzyckiej). Lokal znajduje się na parterze w budynku o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy lokal usługowy na wynajem. Lokal wolny od zaraz! Powierzchnia 64 m2 znajduję się na parterze na rogu osiedla Bronowice III Maki z rozwiniętą infrastrukturą przy ul Startowa 14. Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Budynek wolnostojący na terenie przemysłowym Lublin, ul. Hajdowska. Wybudowny z pierwotnym przeznaczeniem na stację obsługi pojazdów, idealny na każdą inną działalność gospodarczą. 200.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²120 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 120 m2, otwarta przestrzeń położony na 1 piętrze w budynku biurowo usługowym, klimatyzowany, cena netto bez opłat serwisowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Lublin

Lublin,lubelskie

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowe - Lublin, centrum - w bezpośrednim pobliżu budynki użyteczności publicznej. Lokal w stanie wykończonym, gotowy do wejścia! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²18 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia na Ponikwodzie - idealne rozwiązanie dla Twojej firmy! Znajduje się w domu jednorodzinnym na parterze, z niezależnym wejściem, co gwarantuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

29,92 zł/m²4 007 m² 119 890 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia powierzchnię w nowo powstającym, a-klasowym obiekcie magazynowym zlokalizowanym w przemysłowej dzielnicy Lublina - Zadębie. Inwestycja łączy strategiczne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa, 6 pokoi o łącznej powierzchni 160 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej, na I piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

29,09 zł/m²1 100 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia III kondygnacje (parter, i i II piętro) przy ul. Królewskiej, o łącznej powierzchni około 1100 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²100 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy. powierzchnia około 100m2, lublin. Lokal składający się z 4 pomieszczeń, holu, łazienki, pomieszczenia socjalnego i serwerowni, ogrzewanie gazowe, lokal usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

63,43 zł/m²134 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w Centrum miasta o pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

45,45 zł/m²44 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 44m2- lublin, okolice ul. Okopowej Obecnie jedno duże pomieszczenie, istnieje możliwość wydzielenia dwóch pomieszczeń - postawienia ścianki działowej, pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²16,46 m² 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto: 16,46 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²350 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem biuro o powierzchni 350m zlokalizowane w biurowcu przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Najważniejsze informacje: - jasne, przestronne pomieszczenia, - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

86,21 zł/m²58 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość położoną w centrum miasta w prestiżowym, zabytkowym budynku Art Deco, usytuowanym w pobliżu restauracji Bistro.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²72 m² 1 116 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²86,27 m² 6 902 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 86,27 m2 na parterze nowego budynku w przy ul.Kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²27,50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 27,5 m , położony w samym sercu Lublina - przy ul. Krakowskie Przedmieście 41. Lokalizacja: prestiżowa i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo- usługowy położony na 1 piętrze budynku cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²470 m² 11 750 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem kompleks biurowo-produkcyjny o powierzchni 470m zlokalizowany w biurowcu przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Lokal idealny do produkcji spożywczej, leków, suplementów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o powierzchni 65,0 mkw - open space - z wc, w budynku biurowym, na II piętrze, w zachodniej części miasta w odległości ok. 2 km od Centrum. Budynek jest po.