dowolna

Lokale w centrum Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 931 220 zł107,29 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 107,29 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal z najemcą - pozyskiwany czynsz najmu około 9000zł netto miesięcznie, lokal narożny, lokal typu "open space",.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

55 zł/m²330 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 330m2 w Centrum Lublina, bardzo dobra lokalizacja, budynek w głównym ciągu komunikacyjnym, biura znajdują się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²88 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowe miejsce w ścisłym Centrum przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł16,26 m² 11,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pokój hotelowy (lok. niemieszkalny) o pow. 16,26 m2 z przeznaczeniem inwestycyjnym znajdujący się w budynku hotelu arche w Śródmieściu w samym centrum Lublina Pokój hotelowy :.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

855 140 zł38,87 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

62 zł/m²18,85 m² 1 169 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe - Lublin, centrum okolice Placu Litewskiego Biura zlokalizowane na 1 i 2 piętrze budynku, pokoje na 1 piętrze o powierzchni: 14,85m2; 18,85m2; 18,86m2; 16,78m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł201,44 m² 7 193,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 201 m Lublin, szwoleżerów Szukasz stabilnej inwestycji lub siedziby dla swojej kliniki? Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 45m2 - Lublin, centrum Przyziemie - wejście bezpośrednio z ulicy, lokal typu "open space" Dodatkowo pomieszczenie biurowe (magazynek), pomieszczenie socjalne + toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

12,80 €/m²300 m² 3 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany na 3 z 3 pięter nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). inne.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²16,46 m² 955 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni biurowej w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Lublinie przy ul. Dolnej 3 Maja. Szczegóły oferty: powierzchnia rozliczeniowa brutto: 16,46 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

47,29 zł/m²52,86 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. Pomieszczenie biurowe o pow. 47m2, pomieszczenie socjalne 2,41m2, toaleta. Nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej (biura.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 122m2 - Lublin, ścisłe Centrum Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, lokal typu "open space", wysokość lokalu 3m, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 40m2 - Lublin, ścisłe Centrum Pierwsze piętro - winda w budynku, ogrzewanie własne dla budynku, nadmuchowe. W lokalu przyłącze internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

2 375 200 zł118,76 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 118,76 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal narożny - wynajęty - informacje dot. czynszy najmu dostępne w siedzibie Biura Lokal typu "open space", wysokość lokalu -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

46,51 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 43m2 - Lublin, centrum niedalekie okolice Placu Litewskiego Lokal z antresolą użytkową, pierwsza sala sprzedaży o powierzchni około 16,5m2, druga.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 536 160 zł96,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 96,01m2, lublin - Ścisłe Centrum, bardzo dobra lokalizacja, duże witryny wystawowe, lokal typu "open Space", bardzo wysoki standard wykończenia budynku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł190,50 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

48,08 zł/m²104 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, ustawny lokal usługowy o powierzchni 104 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

42,01 zł/m²214 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym zlokalizowanym we wschodniej części Lublina (felin). Lokalizacja zapewnia m.in. szybki dojazd do obwodnicy miasta (s12) oraz łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

814 000 zł107 m² 7 607,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy pod działalność gastronomiczną lub inny rodzaj działalności. Lublin Centrum ul.Głęboka 10 107 m2: duża sala konsumpcyjna, bar, kuchnia, zmywalnia, obieralnia, 2 toalety, część.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

72,50 zł/m²40 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 40m2, lublin, centrum - bardzo dobra lokalizacja handlowa! Wejście z ulicy, duże witryny wystawowe. Lokal położony przy głównej ulicy, w głównym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem reprezentacyjny lokal o pow. ok. 273 m2 zlokalizowany na parterze bezpośrednio przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie - w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²72 m² 1 116 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca przy ul. Gęsiej w Lublinie (budynek z 2021 roku, wysoki standard). Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

62,09 zł/m²163 m² 10 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na usługi finansowe, medyczne, salon firmowy, kancelarie itp. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym w centrum Lublina, na III piętrze. Prestiżowa lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²360 m² 17 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową na I piętrze budynku biurowca, a także 20 miejsc postojowych na parkingu podziemnym i naziemnym. Budynek w standardzie B+.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²459 m² 22 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy z parkingiem i recepcją gotowy do wprowadzenia Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni ok. 459 m - idealny pod działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal do wynajęcia! Prezentowana nieruchomość mieści na osiedlu domów jednorodzinnych na Konstantynowie! Ulica Mieczysława Romanowskiego , bo na niej mieści się wspomniana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł38,55 m² 12 451,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży gotowy do wprowadzenia lokal w centrum Lublina. * wejście główne bezpośrednio z ulicy z dużym oknem witrynowym. * lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

35,07 zł/m²99,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 11 naprzeciwko Galerii Gala. Lokal o łącznej powierzchni 205 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi).

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²845 m² 30 420 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem zabytkowa kamienica w sercu Starego Miasta, przy ul. Grodzkiej 15, z Browarem Grodzkim - pierwszym browarem restauracyjnym Lublina (od 2009). Położona 200m od Zamku Lubelskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 833 570 zł135,82 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 132,82 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²470 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²275 m² 16 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu). Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

26 zł/m²19,77 m² 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy około 19,77m2 - Lubli n, centrum. Atrakcyjna lokalizacja - ścisłe Centrum Niższy standard wykończenia pomieszczeń biurowych - odświeżenie lub remont we własnym zakresie, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 30m2 -lublin ścisłe Centrum - dobra lokalizacja handlowa. Blisko obiekty użyteczności publicznej! Lokal typu "open space" + toaleta, wejście z ulicy, witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 892 zł30,86 m² 8 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny o pow. 30,91 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²2 015 m² 56 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dla Liderów Logistyki i Produkcji: oferujemy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy S-klasy zlokalizowany w strategicznej strefie przemysłowej Lublina (zadębie), tuż przy Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

37,44 zł/m²195 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 195m2 - świetna lokalizacja handlowo/ usługowa! lublin-Centrum Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²45,13 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa przestrzeń dla Twojego biznesu w sercu Śródmieścia - zacznij działać od pierwszego dnia! Wyobraź sobie miejsce, do którego klienci trafiają naturalnie - z ruchliwego ciągu.