dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

42,01 zł/m²214 m² 8 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym zlokalizowanym we wschodniej części Lublina (felin). Lokalizacja zapewnia m.in. szybki dojazd do obwodnicy miasta (s12) oraz łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

107,95 zł/m²88 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal ścisłe Centrum, , bardzo duży ruch pieszy.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 132m2, lublin, bronowice Sala sprzedaży + trzy pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie socjalne + pomieszczenie biurowe + dwie toalety - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²720 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy i magnesem dla talentów? Prezentujemy wyjątkową ofertę najmu w pełni wykończonego, nowoczesnego biura o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

70 zł/m²135,82 m² 9 507 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu w Litevski Art Residence o powierzchni 135,82 m2. Litevski Art Residence znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²42 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o powierzchni 42 m2, położony na parterze budynku biurowo-usługowego przy ul. Nałęczowskiej. Lokal składa się z pomieszczenia, które może służyć jako sekretariat/sala.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł79 m² 10 126,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 79m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - więcej informacji w biurze! Sala sprzedaży + zaplecze socjalne z toaletą + pomieszczenie gospodarcze, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

78,59 zł/m²31,81 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal usługowy pod gabinet lekarski. Oferujemy do wynajęcia komfortowe pomieszczenie idealne dla lekarza o specjalizacji w szczególności rehabilitacja, neurolog, ortopeda.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku. Internet światłowodowy. Położenie W dobrej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią liczne firmy, instytucje finansowe, instytucje publiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²525 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia, powierzchnia około 525m2, lublin, kalinowszczyzna Lokal typu "open space", dwie sale sprzedaży o wymiarach 36m x 9m oraz 36m x 6m, wysokość sal sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 482 400 zł232 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 232m2, lublin, konstantynów Lokal typu "open space", doskonała lokalizacja handlowo-usługowa, lokal w pierwszej linii zabudowy, ogrzewanie miejskie, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 100m2, lublin, lsm Trzy pomieszczenia biurowe + pomieszczenie socjalne z toaletą, lokal usytuowany na 6 piętrze, doskonała lokalizacja handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł72 m² 138,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi;.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam na wynajem lokal biurowy o powierzchni 45m zlokalizowany na I piętrze w biurowcu w ścisłym centrum Lublina przy ul. Krakowskie Przedmieście. Pomieszczenie idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

41,67 zł/m²360 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Na wynajem wykończony lokal biurowy o powierzchni ok. 360 m2. Do dyspozycji najemcy cała kondygnacja budynku. Oferta skierowana do firm posiadających liczne zespoły pracowników, których organizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 100m2 - Lublin, centrum Lokal po generalnym remoncie! Lokal doskonały pod kancelarię lub działalność biurową, wejście bezpośrednio do dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Lublin,lubelskie

45 zł/m²18 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem ostatni wolny pokój o powierzchni 18m zlokalizowany w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Najważniejsze informacje: - jasne, przestronne pomieszczenie, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł642 m² 9 034,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:45

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - usługowym zlokalizowana w Centrum Lublina (śródmieście). Budynek w wysokim standardzie wykończenia - gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²36 m² 1 008 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 36m2, lublin, bursaki Lokal usytuowany na parterze w budynku biurowo-usługowym, dwa pomieszczenia, toalety i pomieszczenia socjalne w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 182,3 m w biurowcu, dostępny od 1 listopada 2026 roku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i jest w pełni wykończony. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

28,11 zł/m²266,80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu kawalerki/lokalu położonego w centrum Lublina. Ze względu na świetną lokalizację, nieruchomość doskonale nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²330 m² 13 860 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 330m2, lublin, centrum Lokal typu "open space" + toaleta + kuchnia/pomieszczenie socjalne Lokal usytuowany na drugim piętrze, winda w budynku, ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

1 599 000 zł133,75 m² 11 955,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy, centrum Lublina, parter, pow. 134m2 Lokal w Centrum Lublina położony przy ul. Narutowicza o powierzchni 134 m2, składający się z 5 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

20,37 zł/m²491 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 491m2, lublin, śródmieście Trzy kondygnacje w kamienicy, wysoki parter: 168,55m2 - składający się z dużej sali + pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 44m2 Lokal na wynajem. Lokalizacja: ul. Jana Sawy, dzielnica lsm Rury, lublin Szczegóły nieruchomości: oferujemy na wynajem lokal w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²84,69 m² 3 388 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 84,69m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy - możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²88 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowe miejsce w ścisłym Centrum przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

480 000 zł38,55 m² 12 451,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży gotowy do wprowadzenia lokal w centrum Lublina. * wejście główne bezpośrednio z ulicy z dużym oknem witrynowym. * lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny, stylowy lokal użytkowy wraz z dwoma mieszkaniami w Lublinie przy ul. Tysiąclecia, w domu wolnostojącym posadowionym na działce o pow.15 arów.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²140 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 140m2 zlokalizowanego na parterze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie technicznym, klasa: b+/a-.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²90 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany w doskonałym punkcie Lublina przy ul. Sowińskiego (tuż przy Alejach Racławickich). Lokal idealnie nadaje się na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²93 m² 5 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 93 m2, usytuowany na IV piętrze w budynku biurowym, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Lubartowskiej i ul. Obywatelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²140 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-magazynowy do wynajęcia, powierzchnia około 140m2, lublin, czechów Lokal usytuowany na szóstym piętrze, lokal typu "open space" + toaleta, wejście od recepcji, dwie windy towarowe,.

Szczegóły ogłoszenia

15,63 zł/m²16 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem miejsce postojowe nr 2 w garażu podziemnym na -1 / 1 piętro w budynku przy ul. Relaksowej 25 na Sławinku, osiedle Botanik. Wjazd do budynku od ul. Relaksowej. Szlaban i brama.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

400 000 zł54,34 m² 7 361,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni około 54,34m2- lublin- centrum. Główny ciąg pieszych, ulica o dużym natężeniu ruchu. Wejście z ulicy (dwa wejścia ), duże witryny wystawowe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

513,89 zł/m²72 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²151 m² 9 815 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na wynajem wykończony lokal biurowy w budynku biurowym przy ul. Wojciechowskiej. Bez dodatkowych opłat za media - wszystkie opłaty wliczone w czynsz najmu. Budynek zlokalizowany jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł277 m² 6 859,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, położony u zbiegu ul. Okopowej i Narutowicza, obecnie wynajmowany