dowolna

Lokale użytkowe z witryną Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Piastowskie

Piastowskie,Lublin

50 zł/m²37 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 37,25 m2 z przeznaczeniem pod działalność handlowo-usługową w dzielnicy lsm. Jedno duże pomieszczenie z możliwością wydzielenia na dwa, pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Diamentowa

Wrotków,Lublin

46,88 zł/m²64 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 64 m2 na parterze w budynku biurowo-usługowym przy ul. Diamentowej, wrotków. Wejście do lokalu bezpośrednio z parkingu, witryna, parking 350 miejsc. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

48,44 zł/m²32 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***wynajmę lokal na terenie lsm*** Oferuję na wy n ajem atrakcyjny lokal na terenie lsm. Nieruchomość ma powierzchnię 32m 2 i składa się z 2 pomieszczeń ( sali sprzedaży, magazynku ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bernardyńska

Śródmieście,Lublin

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję Państwu lokal o powierzchni 37m2, który składa się z: -15m2 pomieszczenie główne - zaplecze gastronomiczne -zaplecze z wc Przednia witryna zabezpieczona elektryczną roletą. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

35,39 zł/m²99 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 98,9 m 2 znajdujący się na terenie lsm. Nieruchomość lokalizowana jest w pawilonie handlowo-usługowym. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

15 zł/m²40 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany 2-poziomowy lokal handlowo-usługowy, przystosowany na zakład fryzjerski, usytuowany w a ciągu pawilonów, w ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 513 200 zł388 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy w samym centrum miasta ulokowany na niskim parterze w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku z windą, monitoringiem i ochroną. Lokal podzielony jest na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

45,90 zł/m²1 020 m² 46 818 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem powierzchnia biurowo-usługowa w nowoczesnym budynku. Rozłożona na dwóch kondygnacjach: - parter 630 m2 - I piętro 390 m2. Wewnętrzna klatka schodowa do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

549 000 zł65 m² 8 448,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo atrakcyjny lokal w ciągu pieszych przy głównej ulicy Bursztynowej na os. Poręba. Powierzchnia lokalu 64,98 m 2. Lokal na parterze. Duża witryna plus szyld - co daje bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

39 zł/m²140 m² 5 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 140,5 m2 położony na parterze w budynku handlowo- usługowym, w dzielnicy Śródmieście w Lublinie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zachodnia

Śródmieście,Lublin

349 000 zł68 m² 5 094,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal użytkowy, usytuowany na parterze przy ul. Zachodniej w Lublinie. Pełna własność, założona księga wieczysta. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

41,18 zł/m²17 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal zlokalizowany na parterze budynku biurowo - usługowego, przy którym znajduje się duży ogólnodostępny parking dla najemców i ich klientów. Dostępny od zaraz bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

30 zł/m²62 m² 1 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem przestronny lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym zlokalizowany na parterze. Lokalizacja Lublin ul. Nałęczowska - doskonała komunikacja z pozostałą częścią miasta. Tylko 1,5.