dowolna

Lokale użytkowe z witryną Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Konstantynów,Lublin

40 zł/m²1 318 m² 52 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem oferuję lokal z witryną o powierzchni około 1.318m2, który znajduje się na wysokim parterze z rampą. W budynku oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Lublin

1 122 540 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal na parterze z witrynami o powierzchni 70,6m2 zlokalizowany w apartamentowcu z garażem podziemnym. Okna wychodzą na bardzo ruchliwą ulicę miasta z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wrotków,Lublin

23,50 zł/m²500 m² 11 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany lokal z witryną o powierzchni około 500m2 znajduje się na wysokim parterze z rampą. W budynku oferujemy do wynajęcia przestronne powierzchnie magazynowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szerokie,Lublin

2 092 552 zł265 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 264,88 m2 przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie Zestawienie powierzchni: sala sprzedażowa o pow. 228,57 m2 z witryną, pomieszczenie socjalne o pow. 15,04 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lublin

Sławin,Lublin

77,09 zł/m²47 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***tylko U nas! wyjątkowa oferta lokalu na wynajem!*** Przedstawiamy lokal usługowy na wynajem, gotowy do prowadzenia działalności cukierniczej. Lokal nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Lublin

Sławin,Lublin

77,09 zł/m²47 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***tylko U nas! wyjątkowa oferta lokalu na wynajem!*** O ferujemy nietuzinkową ofertę - lokal usługowy na wynajem, gotowy do prowadzenia działalności cukierniczej. Lokal nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głęboka

Rury,Lublin

48,48 zł/m²33 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy 33 m - idealny pod salon fryzjerski, ul. Głęboka 10, lublin Oferuję na wynajem lokal usługowy o powierzchni 33 m w centrum usługowym przy ul. Głęboka 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

agencja nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany 2-poziomowy lokal handlowo-usługowy, przystosowany na zakład fryzjerski, usytuowany w a ciągu pawilonów, w ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Szerokie,Lublin

667 828 zł73 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 7,59 m2 na osiedlu Szerokie. Zestawienie powierzchni: sala sprzedażowa o pow. 59,64 m2 z witryną, pomieszczenie socjalne o pow. 6,73 m2, pomieszczenie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Lublin

Szerokie,Lublin

2 072 328 zł262 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy o pow. 262,32 m2 na osiedlu Szerokie. Zestawienie powierzchni: sala sprzedażowa o pow. 228,57 m2 z witryną, pomieszczenie socjalne o pow. 15,04 m2, magazyn o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

48,09 zł/m²193 m² 9 299 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu lokal o bardzo wysokim standardzie wykończenia, który gwarantuje przyszłemu najemcy komfortowe warunki pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest parking dla najemców (naziemny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Królewska

Stare Miasto,Lublin

68,15 zł/m²88 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy/gastronomiczny. Na Starym Mieście w Lublinie! Parter Duża witryna na główną ulicę Zapraszamy do wynajęcia przepięknego lokalu położonego w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Konstantynów,Lublin

40 zł/m²130 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do Wynajęcia Lokal użytkowo-handlowy z możliwością adaptacji na potrzeby biurowe znajdujący się w północno-zachodniej części Lublina. Lokal o powierzchni 130 mkw mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

210 000 zł23 m² 9 036 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowy w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość wykończona pod klucz o powierzchni 23,24 m2 posiada węzeł sanitarny, aneks socjalny, open space, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 59 m2, którego przestrzeń jest przeznaczona zarówno do adaptacji pod dowolną działalność o charakterze biurowym, handlowym lub usługowym, bądź do dalszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Konstantynów,Lublin

517 950 zł58 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal o powierzchni 57,55 m , zlokalizowany na parterze przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

424 164 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni projektowej 54,38 m2 na parterze w 3 piętrowym budynku z witryną. Opis lokalu: pokój biurowy do dowolnej aranżacji 31,08 m2 (duże przeszklenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Lublin

Abramowice,Lublin

21,50 zł/m²484 m² 10 406 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem obiekt handlowo-magazynowy o powierzchni 484 m2 idealny na potrzeby sklepu z zapleczem magazynowym lub produkcji-usług z zapleczem biurowym. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem

Abramowice,Lublin

26,86 zł/m²484 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

 

 

Dziesiąta,Lublin

398 000 zł126 m² 3 146,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo - handlowy z witryną, położony przy ruchliwej ulicy z wejściem z chodnika. Trzy wejścia - niezależnie na dostawy i dla klientów. Blisko nowopowstałego dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zachodnia

Rury,Lublin

399 000 zł68 m² 5 824,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo - usługowy w wysokim standardzie. Lokal ma powierzchnię 68,50m2 i znajduje się na paterze. Wejście do lokalu znajduje się od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Śródmieście,Lublin

58,52 zł/m²129 m² 7 531 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowy zlokalizowany w Śródmieściu w nowoczesnej galerii handlowej, położony na II piętrze. Lokal wykończony w wysokim standardzie: na podłogach panele wysokiej jakości, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

57,89 zł/m²95 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w Centrum,wejście z ulicy i od podwórka, witryna, możliwość aranżacji lokalu gastronomicznego i handlowego. Dwie toalety Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Lublin

Lublin,lubelskie

47,46 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy, parter wejście z ulicy witryna, możliwa koncesja na alkohol. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

521 170 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal o powierzchni 54,86 m , zlokalizowany na parterze przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, co daje wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze (87 m 2 ) - wysoki standard w dobrej cenie Na sprzedaż atrakcyjny i bardzo funkcjonalny lokal użytkowy (87 m 2 ). Parter w bloku z 2010 r. (ocieplony). Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

200 000 zł21 m² 9 407,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! Do sprzedania lokal usługowy wykończony gotowy do wejścia. Posiada węzeł sanitarny, aneks socjalny, open space, wejście z ulicy, witryna, jest zgoda wspólnoty na umieszczenie reklam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Kraśnicka

Węglin,Lublin

35,71 zł/m²210 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy o powierzchni ok. 210 m2 usytuowany na niskim parterze oraz -1 w obiekcie handlowo-usługowym w dzielnicy Węglin Północny przy al. Kraśnickiej 213 w Lublinie. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

199 000 zł21 m² 9 407 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal usługowy w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość wykończona pod klucz o powierzchni 21,26 m2 posiada węzeł sanitarny, aneks socjalny, open space, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

50,85 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 59 m2, którego przestrzeń jest przeznaczona zarówno do adaptacji pod dowolną działalność o charakterze biurowym, handlowym lub usługowym. Największe pomieszczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bronowice

Bronowice,Lublin

40 zł/m²118 m² 4 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 118 m2 na parterze w galerii handlowej. Lokal z bezpośrednim wejściem z parkingu(100 miejsc parkingowych), duża przeszklona witryna. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

49,63 zł/m²58 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 58,43 m2, na parterze nowego bloku mieszkalnego z 2023 roku. Wejście z witryną od głównej ulicy, wysokość całkowita 3,3 m, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam wyremontowany lokal handlowo/usługowo/gastronomiczny o powierzchni ok 37 m2. Usytuowany na parterze , składający się z sali sprzedaży ok 10,6 m2, sali produkcyjnej ok 15 m2, magazynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Lublin

72,24 zł/m²263 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu handlowego lub usługowego w świetnej lokalizacji? Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 263 m2 z witryną skierowaną na ulicę z największym ruchem pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

100 zł/m²118 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem lokal handlowo - usługowy z witryną w doskonałej lokalizacji - centrum lublina ul. Krakowskie Przedmieście. Krakowskie Przedmieście to najbardziej rozpoznawalna ulica Lublina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Bronowice

Bronowice,Lublin

32,50 zł/m²120 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w kamienicy - 120 m2, 4 pomieszczenia, toaleta. Lokal z witryna, wejście do lokalu od strony ulicy. Możliwość adaptacji pomieszczeń według uznania najemcy. Dobra lokalizacja lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

49,63 zł/m²58 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Czechów

Czechów,Lublin

2 025 000 zł270 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na Sprzedaż Lokal Usługowo-Handlowy w dzielnicy Czechów Dolny. Lokal o powierzchni ok 270 mkw położony jest na pierwszym piętrze apartamentowca oddanego do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bronowice

Bronowice,Lublin

40 zł/m²118 m² 4 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10