dowolna

Mieszkania Lublin ul. Gęsia

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 3-pokojowy w okolicach ul.Jana Pawła. Polecamy Państwa uwadze mieszkanie 2-poziomowe wykończone z wysokiej klasy materiałów,zaaranżowane wg.indywidualnego projektu.Na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł50,49 m² 11 665,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 50,49 m2, zlokalizowanego w sercu Węglina przy ul. Gęsiej 19. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

756 840 zł63,07 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Gęsia Węglinek | 63,07 m | rok 2020 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 63,07 m usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

595 000 zł48 m² 12 357,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,15 m2 położone w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze(lub bardzo wysokim parterze nad lokalami usługowymi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

599 000 zł51 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ul. Gęsia - 3 pokoje, dwustronne, balkon i duża komórka lokatorska Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,17 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

765 000 zł62 m² 12 281,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62.29 m , usytuowane na trzecim piętrze niskiego, kameralnego bloku z 2019r. przy ul. Gęsiej. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

615 000 zł48 m² 12 772,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie zadbane,słoneczne,wysoki parter,parking w ogrodzonej posesji. W pobliżu centrum handlowe ,szkoła,żłobek,przedszkole,kosciol

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Gęsiej 13 wraz prywatnym garażem 18 m2 zlokalizowanym na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

678 000 zł56 m² 12 200,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum? Z bezproblemowym miejscem parkingowym? dla kogo? Mieszkanie idealne dla młodej pary która szuka: - komfortowego mieszkania z dodatkowym już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

2 000 zł55 m² 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie prywatne, biurom nieruchomości dziękuję za współpracę. Wynajmę mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 mieszczące się na ulicy Gęsiej w Lublinie. Nieruchomość położona jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

747 000 zł72 m² 10 364,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Gęsiej w Lublinie. - - mieszkanie komfortowe, słoneczne, gotowe do zamieszkania. Charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

555 000 zł48 m² 11 526,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze wspólne miejsce? Ta oferta jest dla Ciebie! dla kogo? Mieszkanie idealne singla lub dla młodej pary która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

695 000 zł55 m² 12 728,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tak może wyglądać Twój taras na Węglinie! Oferta prezentuje Państwu sprzedaż świetnie doświetlonego i ustawnego mieszkania, w którym znajdują się 3 pokoje, a jego wyjątkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

460 000 zł42 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękna nieruchomość na parterze zamkniętego osiedla o powierzchni 42,26m z ogródkiem blisko 80 metrowym. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

590 000 zł50 m² 11 685,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Gęsiej. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglin,Lublin

709 000 zł55 m² 12 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i przestronne mieszkanie z ponad 42-metrowym tarasem, położone w nowym budynku przy ulicy Gęsiej 31 na Węglinie dzielnicy o doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

769 000 zł72 m² 10 670,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

560 000 zł50 m² 11 249,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Gęsiej w Lublinie. Budynek z 2012 roku z windą, klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

559 000 zł50 m² 11 229,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Niesamowita okazja! bez prowizji! cena możliwa do negocjacji! Unikatowy Apartament w Najwyższym Standardzie w Najbardziej Prestiżowej Dzielnicy Lublina - Węglinek, ul. Gęsia! Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

2 600 zł64 m² 40,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 położone na 2 piętrze w budynku z windą przy ulicy Gęsiej 35a wraz przypisanym miejscem postojowym naziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w lubianej części Lublina. Na powierzchnię 48,15 mkw składa się: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 położone na 1 piętrze w bloku oddanym do użytku w 2020 roku przy ulicy Gęsiej 35a. Budynek wyposażony jest w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

450 000 zł50 m² 9 039,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku przy ulicy Gęsiej w Lublinie. -Kupujący bez prowizji- budynek z 2012 roku z windą, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

629 000 zł52 m² 11 994,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w lubianej części miasta - osiedle Węglin. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze bloku z windą przy ul. Gęsiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

525 000 zł52 m² 10 176,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,59m2 położone przy ulicy Gęsiej na węglinku/czubach. Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

649 000 zł56 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57m2 przy ul. Gęsiej. 3 piętrowy budynek oddany do użytku w 2013 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

538 000 zł51 m² 10 491,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z dostępem do balkonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc, oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 51.28 m2. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

525 000 zł52 m² 10 176,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Węglinek przy ul. Gęsiej o powierzchni użytkowej 51,59 m . Na osiedlu jest dużo zieleni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne mieszkanie, w wysokim standardzie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą, w nowym budownictwie. Mieszkanie dwustronne, przestrzenne, bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

540 000 zł55 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, przestronne, wykończone 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Gęsiej 19. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Czuby,Lublin

1 229 000 zł120 m² 10 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy 5 pokojowy apartament o powierzchni 120 m2 wykończony w najwyższym standardzie w 2018 roku, usytuowany na 3 i 4 piętrze w bloku z windą, w dzielnicy Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

2 400 zł52 m² 46,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Gęsiej. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gęsia

Czuby,Lublin

1 239 000 zł120 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

584 000 zł52 m² 11 315,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z dostępem do balkonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc, oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 51.61 m2. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gęsia

Węglin Południowy,Lublin

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Lublinie przy ulicy Gęsiej. Mieszkanie ma powierzchnię 52 mkw, dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, garderobę i przedpokój. Do mieszkania przynależy wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

1 285 000 zł120 m² 10 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

**wyjątkowy Apartament Premium na sprzedaż ul. Gęsia, węglinek** Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament klasy premium, położony w prestiżowej dzielnicy Węglinek. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

525 000 zł50 m² 10 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,79m2 na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie Pokój dzienny o powierzchni ok. 20,00m2 z wyjściem na balkon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gęsia

Węglinek,Lublin

625 000 zł69 m² 9 057,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Witam, przedstawiam Państwu idealne mieszkanie dla rodzin które cenią sobie spokój i ciszę a jednocześnie chcą mieszkać w mieści. Oferowane mieszkanie znajduje się w rejonie.