dowolna

Mieszkania Lublin ul. Kryształowa

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

428 063 zł38 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lublin Czuby Węglinek - ul. Kryształowa! bez prowizji oraz bez podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze w nowym budownictwie z 2021r. Budynek z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

429 000 zł48 m² 8 930,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena do negocjacji! Prezentuję Państwu piękną nieruchomość położoną na Osiedlu sky house najpopularniejszej inwestycji Wikany, która nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Samo osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

499 900 zł63 m² 7 934,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przy zakupie tego mieszkanie nie płacisz podatku pcc! Oferujemy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie! Wyjątkowo widne i przestronne mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

420 000 zł53 m² 7 865,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ofertą sprzedaży jest przestronne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinku. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na lubelskim Węglinie. Mieszkanie jest usytuowane na trzeciej kondygnacji, sześciopiętrowego bloku przy ul. Kryształowej. Mieszkanie zostało odświeżenia i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna nieruchomość położona na ulicy Kryształowej w dzielnicy Węglinek, która jest jedną z najchętniej wybieranych dzielnic Lublina. Zamieszkiwana w większości przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, nowoczesna mieszkanie przy ulicy Kryształowej w Lublinie. Mieszkanie położone na 6 piętrze w nowym budownictwie z windą. Na powierzchni 45 m2 znajdują się: salon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

373 000 zł42 m² 8 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Czuby os. Poręba, usytuowane na wysokim parterze w budynku z 2020 r wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu, wykończone w wysokim standardzie. Kupujący zwolniony z podatku pcc. Budynek oddany do użytku w 2020 roku, zadbany, ocieplony, estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

419 455 zł60 m² 6 970,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 60,18m2 w nowym bloku z 2017 roku z piwnicą i z miejscem postojowym w garażu podziemnym Mieszkanie 3 pokojowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budownictwie os. Węglinek. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi(10,2mkw i 7,3mkw), salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

255 000 zł31 m² 8 349,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy dziś Państwu mieszkanie na ulicy Kryształowej, zlokalizowane w spokojnej okolicy na nowo powstałym osiedlu. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego ok. 17m2, sypialni ok. 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Węglin,Lublin

329 000 zł51 m² 6 485,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, 2 mieszkanie na parterze w niskim budownictwie os. Węglinek. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi(10,70mkw i 18,92mkw),przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nówka sztuka kawalerka! Nowo wykończona kawalerka przy ul.Kryształowej.Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zamieszkać w przytulnym mieszkanku.Opłaty:1350zł plus prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

310 000 zł48 m² 6 415,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,32 mkw. zlokalizowane przy ul. Kryształowej w dzielnicy Czuby w Lublinie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

335 000 zł42 m² 7 974,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy piękne mieszkanie (ul.Kryształowa) które mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2015 roku. Na metraż 42,01 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

359 000 zł59 m² 6 085,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,99m2 z ogródkiem na parterze w nowej części inwestycji Skyhouse, w dobrej lokalizacji i z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

411 915 zł78 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przed Wami 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby na nowoczesnym osiedlu skyhouse. Spokojna okolica, bliskość lasu oraz terenów niezabudowanych jest idealnym miejscem na spacery. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Kryształowej w niskim bloku z 2015 roku Na powierzchni 66m2 znajdują się: - salon wyjściem na duży balkon(ok. 10m2) oraz aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

380 000 zł59 m² 6 484,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić, nie ponosząc dodatkowych nakładów finansowych, to zapraszam na prezentację. Prezentowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

165 000 zł31 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka na parterze o powierzchni 30,69m2 z ogródkiem. Mieszkanie zostanie oddane do użytkowania w drugiej połowie 2018 roku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na ul. Kryształowej w Lublinie (boczna ul. Jana Pawła II) - wysoki parter. Mieszkanie komfortowo wyposażone i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Poręba,Lublin

327 500 zł56 m² 5 796,46 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 56,5 m2, 3 pokoje, piętro 6, ulica Kryształowa. M ieszkanie w dobrej lokalizacji, z 2014 roku, ma bardzo dobry układ, oddzielną kuchnię (z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kryształowej Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kryształowej. Na pierwszym piętrze 66m2 w skład czego wchodzą 3 pokoje, przedpokój, łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Poręba,Lublin

325 000 zł48 m² 6 725,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na nowym osiedlu Poręba przy ul. Kryształowej. Mieszkanie o pow. 48,32 mkw, składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

305 000 zł48 m² 6 299,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku z windą wybudowanym w 2012 roku na Czubach przy ul. Kryształowej. Do największych atutów nieruchomości należą: lokalizacja, standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

1 750 zł51 m² 34,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ulicy Kryształowej / Jana Pawła II (zamknięte osiedle). Dwa balkony (w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

284 115 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 60,45mkw w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu na Czubach, które oddane będzie do użytku w lipcu 2016 roku Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

284 115 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

284 115 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

284 115 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 60,45mkw w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu na Czubach, które oddane będzie do użytku w lipcu 2016 roku Mieszkanie na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

364 720 zł78 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowe mieszkanie 77,6mkw w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu na Czubach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, dużego tarasu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

364 720 zł78 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowe mieszkanie 77,6mkw w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu na Czubach. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu oraz loggia. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

284 115 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 60,45mkw w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu na Czubach, które oddane będzie do użytku w lipcu 2016 roku Mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

399 000 zł62 m² 6 389,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowe 4 pokojowe mieszkanie z 2014 r. o powierzchni 62.45 m2 na 2 piętrze z 3 w Lublinie przy ul. Kryształowej, na os. Poręba. Opis mieszkania: 4 pokoje o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kryształowej z miejscem parkingowym pod budynkiem. Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na ul. Kryształowej os. Poręba z miejscem parkingowym. Mieszkanie nowocześnie wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Całkowicie nowe dwu pokojowy apartament w nowo wybudowanym bloku przy ul. Kryształowej z miejscem parkingowym pod budynkiem! Powierzchnia 56 m2, pierwsze piętro. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kryształowa

Poręba,Lublin

399 000 zł62 m² 6 389,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Kryształowej. Nowoczesny apartament 45m2 z dużym 20m2 balkonem. Przestronne, widne mieszkanie, 2 pokoje z aneksem kuchennym, duży przedpokój z szafą.