dowolna

Mieszkania Lublin Węglin Południowy

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

531 500 zł42,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe M2 Z loggią - "osiedle roztocze" lublin 2. piętro | 42,52 m | loggia 4,50 m | Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Osiedle Roztocze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 452 zł35,08 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 314 zł34,06 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w I.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Węglin Południowy,Lublin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 750 zł91,25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 91,25 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny + aneks o pow. 42,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

943 250 zł85,75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 85,75 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny 35,68 o pow. m2 - Kuchnia + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59,51 m² 11 913,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,51 M2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Onyksowej w Lublinie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Wydanie kluczy czerwiec 2026r. Mieszkanie trzypokojowe. Przestronny, narożny balkon o powierzchni ok 11 mkw. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 782 zł48,47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem | Lublin Węglin Południowy Cena: 513 782 zł (10 600 zł/m ) Powierzchnia: 48,47 m Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem | Lublin Węglin Południowy Cena: 564 876 zł (10 200 zł/m ) Powierzchnia: 55,38 m Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł171 m² 6 725,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Niesamowita okazja- gotowe do wprowadzenia! bez prowizji! wysoki standard! lublin - Węglinek! Ul. Jantarowa 5! W cenie mieszkania pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48,51 m² 12 141,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,51 m2 na VII piętrze / z VII w bloku z 2013 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

756 840 zł63,07 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Gęsia Węglinek | 63,07 m | rok 2020 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 63,07 m usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł32,20 m² 12 080,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowa przestronna kawalerka z dużym balkonem przy ul. Jaspisowej 4 Szukasz mieszkania dla singla bądź dla pary ? A może potrzebujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,55 m2 w sześciopiętrowym, kameralnym ( tylko 27 mieszkań) bloku na ul. Koralowej na Węglinie Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,20 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglinek. Okna mieszkania wychodzą na południe widokiem na zielony skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,48 m² 11 411,61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2014 roku przy ulicy Kryształowej - Węglin Południowy lokalizacja: - nowoczesne osiedle cieszące się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

566 000 zł48,79 m² 11 600,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana na Węglinie Południowym przy ulicy Jemiołuszki. Okolica oferuje ciszę spokój, a dojazd do centrum miasta to zaledwie kilkanaście minut. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł59,27 m² 12 314,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 59,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku z windą (2016 r.) przy ul. Jantarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 770 zł48,47 m² 11 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na Węglinie Południowym komfort i bezpieczeństwo na poziomie. Ta nowoczesna inwestycja deweloperska to połączenie architektury klasycznej, funkcjonalnej i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,80 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomość Lublin* Proponujemy do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinku -ul. Kryształowa. Mieszkanie jest całkowicie wykończone i umeblowane. Posiada pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 370 zł79,67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 79,67 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 36,32.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 610,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie deweloperskim zlokalizowane w Lublinie przy ul. Jemiołuszki, położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na parterze - idealne do zamieszkania lub pod działalność! Obniżona cena poniżej 9 000,00 zł/m! Dwupak inwestycyjny - możliwość wydzielenia dwóch kawalerek. Klucze dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł65,61 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 540 zł85,14 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 85,14 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - kuchnia z jadalnią o pow. 18,50 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i bjasne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina Węglin Południowy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51,25 m² 12 468,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 3-pokojowy w okolicach ul.Jana Pawła. Polecamy Państwa uwadze mieszkanie 2-poziomowe wykończone z wysokiej klasy materiałów,zaaranżowane wg.indywidualnego projektu.Na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

625 500 zł53,24 m² 11 748,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,24 m2, położone na ul. Koralowej (węglin Południowy). Nieruchomość mieści się na parterze niskiego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta w dzielnicy Węglinek. To.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,53 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.53 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2013r. przy ul. Kryształowej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Lublin

Węglin Południowy,Lublin

390 000 zł28 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone na dzielnicy Węglin Południowy, usytuowane na 4 piętrze z 5 w bloku z 2024 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,92 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od bloku.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.