dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 021 ogłoszeń

1 200 000 zł150,97 m² 7 948,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

NA sprzedaż mieszkanie W śródmieściu Odrębna własność z księgą wieczystą. Lokalizacja to róg Chopina i Okopowej - Okopowa 16. Centrum miasta - idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42 m2 - dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

379 000 zł63,41 m² 5 976,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym Centrum Lublina, okolice Placu Litewskiego - ul. Niecała 10. Stan prawny: udział - ze wskazaniem na konkretny metraż, mieszkanie o powierzchni 63,41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł54 m² 10 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Kunickiego w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

497 000 zł38,66 m² 12 855,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i wygody na co dzień ta oferta jest dla Ciebie. 38,39 m to idealny metraż dla singla lub pary, którzy chcą żyć komfortowo, bez.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł70,34 m² 7 449,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 4-pokojowe mieszkanie na lubelskim Wrotkowie Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie, lublin, lsm, ul.Głęboka, 3 pokoje,52m2 Mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji -idealne miejsce zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem! Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

810 700 zł60,50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy dwupiętrowej. powierzchnia mieszkania 60,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka położona na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na wsc z widokiem na teren miejski. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,80 m² 8 459,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu lsm. Mieszkanie o pow. 44,8 m2 przy ul.Wallenroda , w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bronowice. Do największych atutów mieszkania należą: rozkład, infrastruktura osiedla, piętro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł34,48 m² 12 906,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży przestronną, atrakcyjnie położoną kawalerkę na III- piętrze w nowym budownictwie na Bronowicach. Mieszkanie posiada oddzielną- widną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł48 m² 10 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze niskiego bloku w os. Słowackiego na lsm. Lokal o powierzchni 48m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, umeblowanej i wyposażonej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w Śródmieściu, dostępne od zaraz - doskonałe pod wynajem. Na powierzchni 45,36 m znajduje się: salon z aneksem kuchennym- 26,8 m z balkonem francuskim, sypialnia - 9,4.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Sławinek. Okna mieszkania wychodzą na południe i północ z widokiem na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68,10 m² 10 205,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Lublinie na osiedlu Czuby! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,1 m z dodatkową piwnicą ( w cenie mieszkania ) o powierzchni 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł76,20 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,12 m² 11 280,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,12 m , położone przy ul. Nowy Świat. To wyjątkowe miejsce, które mimo niewielkiego metrażu oferuje komfortową, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4-pokojowe, 62,2 m - Lublin, lsm, ul. Pozytywistów. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

756 840 zł63,07 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, ul. Gęsia Węglinek | 63,07 m | rok 2020 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 63,07 m usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł55,10 m² 11 107,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Puławska 13, lublin, wieniawa Na sprzedaż funkcjonalne, po generalnym remoncie mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

560 000 zł29,53 m² 18 963,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 29,53 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jasnej 7 w Lublinie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w spokojnej części Lublina przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł68,10 m² 9 691,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,15 m² 10 258,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwu-pokojowe (możliwość przerobienia na 3) o powierzchni 52,15 m2 usytuowane na dzielnicy Śródmieście w Lublinie. Parter w niskim 3 piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,50 m² 9 115,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,40 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby, w niskim bloku otoczonym pełną infrastrukturą usługowo-handlową oraz terenami idealnymi do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,86 m² 11 338,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone na ul. Dembowskiego 10 w Lublinie. Funkcjonalny układ i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83,13 m² 9 984,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Farmaceutycznej w Lublinie (dzielnica Konstantynów), usytuowane na wysokim parterze w budynku z lat 80., wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,82 m² 7 226,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,82m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Motorowa 7. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł50 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Środkowej. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie wysokie przestronne mieszkania w kamienicy. Budynek pochodzi z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,90 m² 8 998,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie na czechowie Lokalizacja to ul. Paganiniego 4 - osiedle zlokalizowane blisko Centrum o pełnej infrastrukturze. Budynek: niski blok, piętro 4. Mieszkanie: dwustronnie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

61 m pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,90 m² 11 598,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,9 m (plus piwnica 2 m ), położone na lubelskim lsm, przy ul. Leonarda naprzeciwko E.Leclerc oraz CH Tomasza Zana. Lokal usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,46 m² 11 985,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie pachnące świeżością, po kapitalnym remoncie podczas którego wymienione były wszystkie instalacje. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły.