dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 021 ogłoszeń

580 000 zł60,50 m² 9 586,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie, lublin, ul. Radości, 3 pokoje, 60,5m2 Opis mieszkania: - niski blok, piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 60,5 m2 - salon, kuchnia, 3 oddzielne pokoje, łazienka i oddzielne wc - duży.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł35 m² 10 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie, lublin, mieszkanie, kawalerka, wieniawa, miasteczko Akademickie, czwartaków, 35m2 Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+media Opis mieszkania: - piętro: 3/3 - powierzchnia mieszkania: 35 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,57 m² 13 311,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Czechów. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Apartamentowiec powstaje o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,50 m² 11 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

> mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < > mieszkanie zarezerwowane < ** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze knc city ** ** Klucze w biurze - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

498 000 zł45,86 m² 10 859,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,86m2, zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z rok 1971,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64 m² 11 859,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w nowym bloku na ulicy Królowej Jadwigi 14. Mieszkanie w pierwotnym układzie miało 3 oddzielne pokoje i zamykaną kuchnię- rzut w załączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,46 m² 7 897,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , w niskim czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana z doskonałym połączeniem komunikacyjnym do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł124,10 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,50 m² 7 980,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! Przestronne 4 pok. mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny 4 (lsm os. Słowackiego, lublin),.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł17,40 m² 15 804,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka 17,4 m2, furmańska/stare Miasto Położony jest na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy na Starym Mieście Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,14 m² 11 648,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł108 m² 11 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Ciche, przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na trzecim piętrze w kamienicy w Lublinie - Chopina, mieszkanie posiada kw. Okna wychodzące na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł80 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80m2 położone w Lublinie przy ulicy zamojskiej/śródmieście Lokal położony jest na parterze w 3piętrowej kamienicy Idealne na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie na ul. 1 maja w Lublinie. Oferta idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,70 m² 9 447,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,7 m położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,87 m² 9 191,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł77 m² 11 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43,81 m² 5 706,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,55m2 - Lublin, śródmieście Nowe budownictwo! Piętro 3, kawalerka: - salon z aneksem kuchennym 26,98m2 - łazienka 3,98m2 - przedpokój 8,7m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł28,80 m² 11 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,53 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.53 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2013r. przy ul. Kryształowej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł128,80 m² 11 638,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Gotowiec inwestycyjny przy ul. Kościuszki Dwa u meblowane i wyposażone apartamenty z niezależnymi wejściami w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Litewskiego, w kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł136,12 m² 8 815,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł89,40 m² 11 129,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 89,4m2 (powierzchnia z pomiarów ok. 116m2), położone na III i IV piętrze w bloku z 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł46 m² 6 130,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Lublin ul. Niecała: do sprzedania mieszkanie/lokal zlokalizowane w ścisłym centrum miasta tylko 220 m od Placu Litewskiego. Mieszkanie o pow. 47,29 m jest w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł67,10 m² 9 210,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum Lublina w pobliżu lubelskich Uniwersytetów. Oferujemy na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,98 m² 9 583,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). To.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł59 m² 12 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta wyłącznie w biurze Lokum Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Czechów ul. Koncertowa. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30,89 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem | ul. Operowa | Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m , położona w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł47,80 m² 8 786,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,30 m² 10 593,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,3 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Organowej w Lublinie. Budynek z 1997 roku, niska zabudowa, w klatce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,80 m² 10 017,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł36,80 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe i przestronne mieszkanie: lublin, lwowska, 36,8m2, 2 pokoje.! bez piecyka gazowego! Świetna lokalizacja, bardzo dobra cena! Opis mieszkania: - piętro 10/10 - powierzchnia mieszkania: 36,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł70 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania Apartament o pow. 70 m2 wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament znajduje się na 4 piętrze w nowo wybudowanym osiedlu Prestige, składa się z 3 pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! * Oferujemy do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. * położone na parterze w zadbanej przedwojennej kamienicy. *.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł69,71 m² 19 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament w ścisłym centrum Lublina w nowoczesnym apartamentowcu - ul. Żołnierzy Niepodległej Oferuję przestronny i elegancki apartament o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł62,40 m² 9 535,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij