dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Tatary,Lublin

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,55 m2, usytuowane w dzielnicy Tatary. Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez nowego nabywcę. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglin,Lublin

895 000 zł109 m² 8 188,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

M ieszkanie o pow. 109,3m2 na Węglinie z garażem i udziałem w działce Cztery pokoje, trzy z wyjściem na balkon. Otwarta kuchnia z jadalnią, zabudowa meblowa i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Słowackiego,Lublin

469 000 zł65 m² 7 204,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Uwaga - okazja! Mieszkanie 3-pokojowe na parterze bloku przy ul. Balladyny. Osiedle Słowackiego w dzielnicy lsm, sąsiadujące z Miasteczkiem Akademickim. Mieszkanie po częściowym remoncie, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Czechów,Lublin

582 000 zł43 m² 13 497,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,12m2 na I piętrze z III w bloku z 2016 r. - czechów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 57,96 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

499 000 zł65 m² 7 732,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej - Lublin, czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Węglin Południowy,Lublin

615 000 zł54 m² 11 346,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Węglin Południowy, ul. Koralowa. Nieruchomość składa się z salonu z dużym, narożnym balkonem na podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tatary,Lublin

429 900 zł45 m² 9 532,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Tatary. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze w bloku. Mieszkanie: mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

448 000 zł61 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,23 m2. Jego układ gwarantuje wygodę w przypadku ewentualnych przeróbek. Oferujemy mieszkanie trzypokojowe, z widokiem na las, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

533 000 zł34 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość z segmentu premium - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.98 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

294 125 zł24 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Kawalerka o pow. 23,53 m2 na IV piętrze / z IV w budynku z 2016 r. w Lublinie, ul. Wrońska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Rury,Lublin

472 000 zł56 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferowana nieruchomość to słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na osiedlu lsm (ul. Grażyny). Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł46 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 45,8 m2 - lsm, lublin. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu lsm w Lublinie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Lublinie w dzielnicy Bronowice (w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Felicity oraz Muzeum Państwowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

559 007 zł50 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wolińskiego inwestycja firmy Żagiel Dom (jeden z najlepszych deweloperów w Lublinie) na nowo wybudowanym osiedlu Active City na Wrotkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

405 000 zł48 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Odlewniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Lublin

650 000 zł75 m² 8 633,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Oferuję mieszkanie w samym sercu Lublina, w bezpośredniej lokalizacji Placu Litewskiego. Zadbana, klimatyczna kamienica! Miejsca parkingowe za bramą sterowaną pilotem! Bez piecyka gazowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Słowackiego,Lublin

420 000 zł58 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu przestronne, widne, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy lsm os. Słowackiego ( 5 min. pieszo do Wyższych Uczelni). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

845 000 zł91 m² 9 265,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

870 000 zł73 m² 11 973,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania na nowe? Bez remonty? Miejsce Gotowe do wprowadzenia się? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! Zadzwoń! Umów się na prezentację! opis nieruchomości Ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

389 900 zł45 m² 8 626,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazyjna cena na kultowym osiedlu lsm ul. Balladyny. Idealna pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Metraż i układ: - powierzchnia: 45,20 m2: - piętro 2/2, - układ: duży salon ok. 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

319 000 zł41 m² 7 818,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Lublinie. Lokalizacja: ul. Probostwo, lublin Powierzchnia: 40,8 m Piętro: 4 (w kameralnym bloku) Opis nieruchomości: oferujemy atrakcyjne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Tatary,Lublin

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarzej w Lublinie. Nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja 5 minut do przystanku gdzie kursuje 10 linii mpk. 10-15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 826,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,40 m , położone na 1/2 piętrze w kameralnym, niskim bloku na ulicy Grażyny dzielnica lsm. Układ pomieszczeń: dwa ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbarska

Kośminek,Lublin

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 55 m , usytuowanego na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Garbarskiej 18b, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

630 000 zł68 m² 9 320,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chopina,Lublin

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Tysiąclecia

Śródmieście,Lublin

420 000 zł45 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe i północ. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kalinowszczyzna,Lublin

449 999 zł61 m² 7 424,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kalinowszczyzny przy ulicy Okrzei. Lokal posiada dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie na ul. Radości , osiedle Czuby, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie blisko Uniwersytetu Medycznego. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie składające się z 3 pokoi, łazienki z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

866 432 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, wykończone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,69 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

499 000 zł51 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

495 000 zł49 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze niskiego bloku w dzielnicy Bronowice jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Lublina. Mieszkanie jest odnowione, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ustawne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Rury,Lublin

487 000 zł58 m² 8 411,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,9m2 usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy lsm osiedle Krasińskiego - ul. Krasińskiego. 10 minut od Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Czechów,Lublin

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij