dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

978 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka wykończona w wysokim standardzie w sercu dzielnicy lsm - ul. Grazyny - z szybkim dojazdem do centrum Lublina. => Zostań pierwszym lokatorem! => Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30,68 m² 11 375,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy! 10-15 min! pieszo - umcs.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje + kuchnia Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkania z oddzielną kuchnią znajdujące się w Lublinie przy ul. Herberta 8 (dzielnica Dziesiąta). W otoczeniu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 przy ul. Pana Wołodyjowskiego na lsm w cenie 549 700 zł. Duże, jasne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,50 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,30 m² 8 115,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie 57,30 m2 + piwnica | Lublin, lsm, ul. Balladyny 20 Cena: 465 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

749 778 zł75,90 m² 9 878,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 75,90 m położone na osiedlu Marii Konopnickiej, dzielnica lsm, w atrakcyjnej lokalizacji blisko wąwozu z pięknym widokiem, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecam mieszkanie w kamienicy, na III p. przy ul. Kunickiego. Mieszkanie składa się z: - salonu z kuchnią, - przestronnej sypialni, - dużej łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,47 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 34,47 m , położone na trzecim piętrze 3 piętrowego bloku przy ul. Orkana w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia stylowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego w prestiżowym budynku przy ul. Pana Balcera. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł15 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój żeński na wynajem. Mieszkanie przy ul. Stokrotki, na trzecim piętrze w wieżowcu. Wyposażenie pokoju: - rozkładana kanapa, - komoda, - stolik - duże lustro, - duża szafa, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,10 m² 7 945,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, widne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 na 5. piętrze budynku z 1980 roku. Mieszkanie zlokalizowane na Czechowie, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,50 m² 11 319,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfort, nowoczesność i Natura Wyjątkowe 48 m na Węglinku (ul. Jantarowa 5) Szukasz mieszkania, które nie wymaga kompromisów? Prezentuję nieruchomość, która łączy w sobie wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł108 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela - nie jest to oferta dewelopera. Sprzedam bezpośrednio nowoczesny dom o powierzchni 108 m (salon, 4 sypialnie, 2 łazienki, spiżarnia) układ tzw. rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,99 m² 7 529,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestań liczyć koszty remontu. Wprowadź się na gotowe! Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, które nie wydrenuje Twojego portfela na start? Przy dzisiejszych cenach materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł28,02 m² 12 955,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem Nowe Bronowice! Komfortowa kawalerka o powierzchni 28,02 m z tarasem i prywatnym ogródkiem ok. 19m , położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,69 m² 11 474,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne, nie jestem zainteresowana pośrednictwem w sprzedaży, biura nieruchomości proszę nie dzwonić. Sprzedam mieszkanie o pow. 55,69 m na osiedlu Snopków Park.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł66,93 m² 10 757,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- rezerwacja- oferuję na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 66,93 m , położone na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z cegły (bez windy) przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł75 m² 9 998,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz spokojnego miejsca dla rodziny, ale z szybkim dostępem do miasta? To mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i wyjątkową lokalizację przy terenach zielonych. Powierzchnia: 75.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł49,84 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 100 zł10 m² 19,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 3 pokojowym mieszkaniu po remoncie o powierzchni 57 m2 w dziesięciopiętrowym bloku, usytuowanym na Wieniawie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze przy ul. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł18,60 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 3 pokojowym mieszkaniu po remoncie o powierzchni 57 m2 w dziesięciopiętrowym bloku, usytuowanym na Wieniawie przy ulicy Przy Stawie 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

628 523 zł43,01 m² 14 613,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i nie myśleć przez kilka miesięcy o ekipach, zakupach i terminach? Zależy Ci na wnętrzu z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ten lokal mieszkalny to coś więcej niż apartament w bloku, to odpowiednik domu w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem i garażem w bryle budynku, dlatego, jeśli szukając.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na zielonych Tatarach osiedle Przyjaźni w Lublinie. Nieruchomość o pow. 49m2, składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasteczka akademickiego idealne dla studentów lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo klimatyczne mieszkanie położone na 3. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł32,04 m² 9 956,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna oferta! Idealna propozycja dla seniorów, pary czy jako inwestycja pod wynajem. Przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na poszukiwanym 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł59,20 m² 9 611,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m . Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł39,14 m² 12 340,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje | po remoncie | balkon | Czuby ul. Sympatyczna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,14 m , zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Kunickiego. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni, - dużej łazienki z wc. Dodatkowe informacje: - ogrzewanie miejskie; - woda z miasta; - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,43 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż: klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy. Szukasz wyjątkowego miejsca z duszą, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? A może interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł57 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie deweloperskim zlokalizowane w Lublinie przy ul. Jemiołuszki, położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65 m² 11 846,15 zł/m²