dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

619 600 zł54 m² 11 491,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania! Do sprzedaży mieszkanie w nowym etapie inwestycji Kameralny Sławin, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku z 2025r. Mieszkanie dwustronne, składające się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

399 000 zł38 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie położone w niskim bloku na pierwszym piętrze w centrum Lublina przy ul. Lipowej 14. Nieruchomość z uwagi na lokalizację i niskie piętro idealnie nadaje się jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Skarpa,Lublin

599 000 zł61 m² 9 868,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne, słoneczne mieszkanie 4- pokojowe, po generalnym remoncie! 2 piętro niskiego bloku w os. Skarpa na Czubach. Spokojne, otoczone zielenią miejsce z pięknym widokiem z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Zielone,Lublin

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojenna

Dziesiąta,Lublin

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Wojennej w Lublinie. Mieszkanie dostępne od początku kwietnia 2026. Forma najmu: najem okazjonalny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku przy ul. T. Zana w dzielnicy lsm w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ustawne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - lsm, ul. Leonarda Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na lubelskim lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kameralna

Wieniawskiego,Lublin

520 000 zł45 m² 11 654 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozpoczęta inwestycja! Nowy Czechów to prestiżowa inwestycji w świetnej lokalizacji - blisko centrum, jednocześnie w otoczeniu zieleni przy ulicy Kameralnej 3 w Lublinie (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

370 000 zł32 m² 11 598,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Leonarda na 7 piętrze. Mieszkanie o metrażu 31,9m2 składa się z: - sypialni - salonu - Aneksu kuchennego - łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bronowice,Lublin

499 000 zł58 m² 8 669,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz aktywności a brakuje Ci motywacji? To mieszkanie na 4 piętrze jest idealne dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,56m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby Północne,Lublin

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 53 m2 (47,4m2 użytkowej). Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w niskim bloku z 2001 r. na dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Czuby,Lublin

380 000 zł38 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Rury,Lublin

479 000 zł62 m² 7 700,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać ? Ta oferta to gotowy układ inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - lsm. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie - ul. Strzembosza, lublin (ponikwoda) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w nowoczesnym budynku ul. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

688 113 zł56 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania , pięknie urządzone i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Lublinie jaką jest Węglinek Południowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

260 000 zł24 m² 10 770,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Montażowej w Lublinie znajdujące się na 7 piętrze w siedmiopiętrowym bloku tuż przy ul. Mełgiewskiej. Mieszkanie o powierzchni 24,14 mkw. składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

275 000 zł36 m² 7 664,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie świetna okazja. Oferuję małe mieszkanie dwupokojowe położone w Lublinie przy ul. Hutniczej, na osiedlu Tatary. Mieszkanie o powierzchni 36 m2- składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Bronowice,Lublin

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

635 000 zł61 m² 10 392,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Gościnna 11, lublin Czuby Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 61,10 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Czuby. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 58 m | ul. Onyksowa - Węglinek Oferujemy przestronne, bardzo dobrze wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

475 000 zł43 m² 11 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Krańcowej w Lublinie. Nieruchomość została odnowiona pod klucz i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w zielonej, spokojnej części Lublina na osiedlu Skarpa (czuby). Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

385 000 zł49 m² 7 903,92 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Kalinowszczyzna ul.Lwowska Usytuowane jest na parterze o powierzchni 48 m . Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Kalinowszczyzna,Lublin

489 931 zł54 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,75 m położone przy ul. Krzemienieckiej w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rury,Lublin

595 000 zł54 m² 10 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko 800 m od kampusu Politechniki Lubelskiej / Ogrzewanie i woda miejska - to rzadkość na lsm-ach / 2 duże balkony / Nowe budownictwo z parkingiem podziemnym. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

449 000 zł34 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe, dwupokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinie! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,94m , położone na pierwszym piętrze kameralnego bloku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Lublin,lubelskie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym (tylko 20 mieszkań) apartamentowcu w samym centrum Lublina, tuż przy Ogrodzie Saskim. Mieszkanie: - z oddzielną sypialnią i pełnowymiarowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Rury- spółdzielnia mieszkaniowa lsm. Lokal o powierzchni 46 m2 usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Chopina,Lublin

980 000 zł91 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny podzielony na 3 niezależne mieszkania ze wspólnym hollem, zlokalizowany na poddaszu kamienicy przy ul.Chopina. Lokal po podłodze ma 140mkw, na którą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł50 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

3 500 zł52 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,25 m , zaprojektowane przez uznaną projektantkę wnętrz. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon 30mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduje się na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja Józefa Piłsudskiego

Śródmieście,Lublin

650 000 zł90 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 89,5m położonego na trzecim piętrze w budynku przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Lublin

539 000 zł58 m² 9 285,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Polecam na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 58m2 zlokalizowaną na parterze w kamienicy przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: pokój z salką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Wieniawskiego,Lublin

497 538 zł62 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku przy ul. Koncertowej 7, górny Czechów. Obecny układ mieszkania to 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Dziesiąta,Lublin

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

499 900 zł63 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej ofercie! Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Czechów,Lublin

559 000 zł48 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. Trzecie piętro w niskim bloku bez windy. Widok z balkonu- strona wschodnia,.