dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

499 000 zł48,44 m² 10 301,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję 4-pokojowe przepiękne mieszkanie w topowej lokalizacji Lublina! Znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Jego powierzchnia to 48,44 m2. Mieszkanie jest dwustronne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł74,32 m² 10 347,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku z dużą cichobieżną windą, lublin, ponikwoda, ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,36 m² 11 613,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie w pobliżu Uniwersytetu Medycznego i Szpitala Klinicznego. Śródmieście / to lokalizacja świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

587 200 zł734 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 734 m Lublin Oferuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 734 m , o kształcie prostokąta, idealną pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu lsm. Mieszkanie o pow. 44,8 m2 przy ul.Wallenroda , w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 271,93 m² 2 358,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 364 m²

Obiekt hotelowy 37 pokojowy z łazienkami, położony w Lublinie. W okolicy zabudowa wielorodzinna. Budynek powstał z 1972 roku jako jednopiętrowy (cegła), a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł65,53 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiot sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.53 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, kameralnego budynku z 2013r. przy ul. Kryształowej 9. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie, lublin, ul. Skrzetuskiego, 2 pokoje, 64 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 66 m2 - salon z aneksem kuchennym ok 39 m2, - pokój ok 21 m2, wysokości - łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

61 m pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł1 100 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży 11 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie o powierzchni 1100 m2 z Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

639 600 zł1 194 m² 535,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1194 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - przy ul. Skowronkowej na Sławinku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47 m² 10 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Józefa Bema. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, dużej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny o pow. 30,91 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 503 m² 198,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1503 m , położona w Lublinie w rejonie ul. Tęczowej, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dla nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł39,58 m² 13 895,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Czechów. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Apartamentowiec powstaje o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł70 m² 8 571,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie do zamieszkania prywatnie czy może inwestycyjnie? Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, prywatność i świetną lokalizację, ta oferta jest jedyna w swoim rodzaju!.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł79 m² 10 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 240 zł32,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, balkonu. Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia: miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 168 zł45,15 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Dereckiego (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim z kluczami na już. Budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 265 m2 przy ul. Nowy Rynek 12 (dziesiąta, lublin) zabudowana domem parterowym o powierzchni 75 m2. Nieruchomość położona jest w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki R.O.D Słonecznik przy ul. Żeglarskiej w Lublinie o pow. 300 m2. Działka jest częściowo ogrodzona, zabudowana domkiem do remontu. Prąd znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

494 700 zł49,47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 49,47 m , ul. Chopina, lublin Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,47 m , usytuowane na parterze budynku przy ul. Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł60,50 m² 9 089,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m , 2 pokoje, śródmieście, lublin Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 040 m² 326,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1040 m - Wymiary: 26 m x 40 m - Kształt: prostokąt - Typ działki: budowlana - Warunki zabudowy: tak - Dojazd: droga wewnętrzna Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

782 496 zł59,28 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 3. (ostatnim) piętrze przy ul. Jemiołuszki, w zielonej części dzielnicy Węglinek. Lokal łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29,90 m² 10 367,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - lsm. Usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku i ma powierzchnię 29,90 m . Szczegóły oferty:-.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 573 m² 209,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3573 m , położona przy ul. Łuszczewskiej , zaledwie 300 m od ul. Turystycznej. Najważniejsze informacje: teren nieogrodzony , płaski ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,20 m² 9 088,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na ósmym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na zachód z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł190,50 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł1 144 m² 3 050,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 156 m²

W biurze Invest Nieruchomości mamy przyjemność przedstawić Państwu obiekt znajdujący się na malowniczej działce o powierzchni powyżej 4 ha, otoczonej z trzech stron pięknym lasem. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,36 m² 7 830,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 52 m2 położone na IV piętrze w wieżowcu przy ulicy Okrzei 10 w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 570 zł70,21 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 70,21m2, drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 31,82m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł1 200 m² 615 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 12 arowa działka położona przy ulicy Skowronkowej w Lublinie w pierwszej linii zabudowy o powierzchni 1200 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł800 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Posiadamy w ofercie biura, atrakcyjny zabytkowy budynek (dworek) z 1880 r., na sprzedaż w śródmieściu przy ul. 3 maja. Przepiękna historyczna willa (murowana) w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł2 677,88 m² 472,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działki budowlane o łącznej pow. 2677m2 pod szeregowiec pięciolokalowy przy ul. Trześniowskiej, ponikwoda, lublin.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł78 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, ekonomiczny w utrzymaniu domek położony w rejonie Śródmieścia. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Pogodna, dzielnica Bronowice, lublin: na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 120 zł35,92 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Migdałowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,83 m² 8 517,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni całkowitej 52,83 m2 - Lublin, lsm os. Konopnickiej, piękny widok z okien z salonu oraz sypialni - park, wąwóz "rury" Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 288 zł59,84 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 3 pokoje z otwartą kuchnią na Sławinie stwórz przestrzeń idealną dla siebie! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie składające się z: - przestronnego salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal obecnie ma.