dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 130 ogłoszeń

2 801 760 zł350,22 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 350,22m2, lublin, czuby Lokal wynajmowany - uzyskiwany czynsz najmu: około 18 000 zł netto, pięć pomieszczeń + dwie toalety + pomieszczenie socjalne/kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,17 m² 6 449,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum - blisko Dworca Metropolitalnego i pkp Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł854 m² 4 215,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyremontowana kamienica w centrum miasta ul. 1-go Maja Lublin Na sprzedaż budynek usługowy o łącznej powierzchni 854 m z możliwością dowolnej aranżacji (także mieszkaniowej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 925 505 zł142,63 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 142,63 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 000 zł750 m² 5 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Gotowy Biznes - Agroturystyka znajdująca się w okolicach Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. 1.26ha działki usługowo-turystycznej, która graniczy ze stawami (z możliwością ich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47m2 - Lublin Centrum Miasta - ul. P. G. Narutowicza Okna wychodzące na podwórko, mieszkanie dwupokojowe: - salon o pow. około 20m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 311 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje z panoramą i potencjałem ul. Wschodnia, serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł49,98 m² 9 583,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 772 zł25,61 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie o powierzchni 25,61 m2 położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku przy ulicy Zemborzyckiej!. Układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,73 m2 przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł70,63 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! Promocyjna cena tylko 5 pierwszych mieszkań! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł380 m² 4 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:403 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

419 868 zł32,30 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 m2 położone na dzielnicy Czechów, usytuowane na 4 piętrze w bloku z 1977 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 090 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz gruntu pod projekt, który nie zaczyna się od pustej działki, ta propozycja przy ul. Siennej 23 w Lublinie wyróżnia się realnym zaawansowaniem robót. Działka inwestycyjna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzycka, blisko Politechniki, z dobrym dojazdem do umcs , kul, wsei, wysp. Blok z 2008r. posiada oddzielne wejście z bramą, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

5 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem na wzniesieniu przy jeziorze Zemborzyce - dom 170 m2 oraz własną działką 1300 m2. Budynek: - 170 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł173,11 m² 6 614,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Funkcjonalny segment z ogródkiem - gotowy na Twoją historię! Segmentu o powierzchni użytkowej 173,11 m2 z garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,99 m² 8 424,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 44,99 m , położone na wysokim parterze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Mełgiewskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na pierwszym pietrze w 6 piętrowym bloku z windą o powierzchni 65,43 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,72 m2, sypialni 10,47 m2, 2 pokoi 6,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł8 108 m² 604,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna na sprzedaż Lublin, 81 arów mpzp intensywność zabudowy 2.0 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8 100 m (81 arów), położona w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł49 m² 10 816,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na osiedlu Kalinowszczyzna przy ul. Kustronia. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 680 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana usługowo mieszkaniowa o pow. 1569 m2, cena netto + vat, możliwość podziału. . Dla terenu 1mn, 2mn, 3mn, 4mn, 5mn, 6mn, 7mn, 8mn, 9mn, 10mn, 11mn, 12mn, 38mn ustala się: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 403 zł65,53 m² 11 374,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w ścisłym Centrum Lublina, w oficynie kamienicy. Idealna opcja inwestycji. 1. O P I S B L O K.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 056 zł76,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł3 895 m² 307,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3895 m , położoną w Lublinie, w dzielnicy Wrotków, przy ulicy Nałkowskich. Lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 677 zł42,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Daliowej w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 468 m² 476,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/19, 184/21 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 884 zł45,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w trakcie realizacji przy ul. Wyścigowej to doskonałe miejsce dla osób, które cenią komfort nowoczesnego budownictwa i szybki dojazd do centrum. Położenie osiedla oraz rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

4 272 800 zł5 341 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana o imponującej powierzchni 5341 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Teren z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł43,81 m² 6 391,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na mieszkanie 2 pokoje, suterena, pow. - 43,81 m 2 + pomieszczenie gospodarcze 2,6 m + piwnica 3,11 m 2 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł67,10 m² 9 210,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum Lublina w pobliżu lubelskich Uniwersytetów. Oferujemy na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł4 959 m² 393,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Tylko u nas - zapraszam- działka o pow.49 ar -idealna pod inwestycję przemysłowa , magazynową czy logistykę! W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,70 m² 10 487,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Jantarowej zlokalizowane na parterze w bloku z 2010 roku. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym (30m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,15 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,66 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,77 m2.