dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Maki,Lublin

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż kawalerka O powierzchni 37,85 m | bronowice maki Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Kręta 2 (lublin, bronowice Maki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

487 169 zł45 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Czechów. Lokalizacja: lublin, czechów ul. Koncertowa Powierzchnia: 45,15 m2 Liczba pokoi: 3 + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

413 336 zł34 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

555 000 zł70 m² 7 656,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu - Nowy Świat 5D Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kośminek,Lublin

598 000 zł53 m² 11 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 53 m2, położony na parterze budynku mieszalnego w dzielnicy Lublina Kośminek na osiedlu Bronowice - Maki. Lokal z witrynami, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 900 000 zł447 m² 10 964,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w bardzo prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnej zabudowie budynków handlowo-usługowo-biurowych przy ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

892 533 zł94 m² 9 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym pakiecie inwestycyjnym z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Czuby,Lublin

438 730 zł28 m² 15 861,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 27,66 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

590 000 zł86 m² 6 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - użytkowej 83,99 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

859 000 zł96 m² 8 983,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

631 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

538 000 zł63 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

899 000 zł79 m² 11 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 78,96 m2 znajdujące się w dzielnicy Konstantynów Na nieruchomość składają sie: - pokój dzienny (22,30 m2) z wyjściem na taras. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Hajdów-Zadębie,Lublin

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

719 000 zł65 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,51 m2 na pierwszym piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z 2014 r. zlokalizowane jest przy ul. Urbanowicza na Osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Felin,Lublin

415 200 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Paderewskiego,Lublin

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

1 070 000 zł129 m² 8 300,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do zakupu inwestycja składająca się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Szczegóły: poniższa oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Doświadczalna

Lublin,lubelskie

325 000 zł31 m² 10 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 31,2m , znajdujące się w budynku wielorodzinnym przy ul. Doświadczalna, lublin, felin - jednej z dynamicznie rozwijających się części Lublina. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

683 000 zł85 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

890 000 zł57 m² 15 682,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji Wieniawska 11, w ścisłym centrum Lublina. Mieszkanie usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Felin,Lublin

399 000 zł31 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 31,35 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,20 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Śródmieście,Lublin

1 700 000 zł190 m² 8 923,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Lublina przy ul. Tadeusza Kościuszki 5, tuż przy Placu Litewskim. Oferta obejmuje trzy niezależne lokale (każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

420 000 zł52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń z potencjałem aranżacyjnym! Przestronne 4 pok. mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny 4 (lsm os. Słowackiego, lublin),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpinalskiego

Czechów,Lublin

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Sławin,Lublin

1 195 000 zł350 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom jednorodzinny z 1988 roku w doskonałej lokalizacji na Sławinie o powierzchni całkowitej ok.350 m2 i użytkowej ok 210 m2 usytuowany na działce o powierzchni 450 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Zemborzyce,Lublin

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów,Lublin

772 600 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

675 000 zł62 m² 10 874,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Wieniawa,Lublin

999 000 zł86 m² 11 677,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam Państwu do zakupu 3 (lub 4!) pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 85,55 m2 znajdujące się w dzielnicy Wieniawa Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z portierem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Czechów,Lublin

653 660 zł71 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Mełgiewska

Hajdów-Zadębie,Lublin

3 962 225 zł721 m² 5 495,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż halę z powierzchnią biurową - optymalnie skrojoną, nowoczesny moduł magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 721,17 m2 (hala: 622,46 m2, biuro: 98,71 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

nieruchomości Lublin * Poszukiwana powierzchnia kawalerki 26,5 m2 - Czechów (os.Paderewskiego). Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym sercu dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

571 450 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m2 na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

610 000 zł68 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,59m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1949 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Lublin

4 627 700 zł421 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojego biznesu lub pewnej inwestycji pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 420,7 m , zlokalizowany w nowo powstałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy po termomodernizacji przy ul. Krańcowej 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sławin,Lublin

1 949 000 zł190 m² 10 257,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyłącznie w naszym biurze komfortowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie z 2011 roku. Położony w dzielnicy Sławin, w pierwszej linii zabudowy, przy głównej ulicy. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Czechów Północny,Lublin

528 578 zł50 m² 10 573,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.