dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Węglin Południowy

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

389 000 zł32,20 m² 12 080,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowa przestronna kawalerka z dużym balkonem przy ul. Jaspisowej 4 Szukasz mieszkania dla singla bądź dla pary ? A może potrzebujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 120 zł72,68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 4 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 862 zł45,19 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 593 zł37,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 500 zł42,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe M2 Z loggią - "osiedle roztocze" lublin 2. piętro | 42,52 m | loggia 4,50 m | Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Osiedle Roztocze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Węglin Południowy,Lublin

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,53 m² 11 482,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

396 404 zł35,08 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 613 zł50,87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 370 zł79,67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 79,67 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 36,32.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44,80 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomość Lublin* Proponujemy do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinku -ul. Kryształowa. Mieszkanie jest całkowicie wykończone i umeblowane. Posiada pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta w dzielnicy Węglinek. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59,51 m² 11 913,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,51 M2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Onyksowej w Lublinie. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** N O W E O S I E D L E *** klucze na już! eko park jemiołuszki ul. Jemiołuszki, węglinek, lublin *apartamenty oddawane w stanie deweloperskim, przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²186,90 m² 10 093 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe, 186,90m2, lublin, czuby Powierzchnia biurowa-usługowa na trzecim piętrze, toalety w częściach wspólnych budynku, wysoki standard wykończenia, ogrzewania miejskie, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,33 m² 14 507,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować jedno pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Onyksowej, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie usytuowane jest na parterze bloku z windą z 2016 roku. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł14 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! To jest jedyna taka oferta sprzedaży działki o powierzchni 14 500 m2 w Konopnicy (węglinek), w poł. zach. części Lublina. Nieruchomość znakomicie skomunikowana przy drodze S19,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku mieszkalnym z windą w dzielnicy Węglinek, w Lublinie. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

695 000 zł65,61 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana na Węglinie Południowym przy ulicy Jemiołuszki. Okolica oferuje ciszę spokój, a dojazd do centrum miasta to zaledwie kilkanaście minut. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł896 m² 691,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana o pow. 896 m2 przy ul. Jaspisowej i ul. Berylowej na Węglinie Południowym Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,92 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Lublinie przy ul. Jantarowej. Południowa część miasta, z szybkim wylotem na S19. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 12 minut samochodem. W zasięgu 350 m. od bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł297,96 m² 8 054,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D Dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

53,40 zł/m²694 m² 37 103 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zalety Wysoki standard. Parking przy budynku Internet światłowodowy. Można wynająć mniejsze lub większe powierzchnie. Media Stałe łącze internetowe, prąd, ogrzewanie, klimatyzacja i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 100 zł65,61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na parterze w bloku na Węglinie przy ul. Kwarcowej. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z kuchnią, - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł77 m² 11 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** N O W E O S I E D L E *** ul. Jemiołuszki, węglinek eko park jemiołuszki ul. Jemiołuszki, węglinek, lublin Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% pcc, 0% prowizji Link do.

Szczegóły ogłoszenia

525 600 zł2 920 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

nieruchomości Lublin* 1. Przeznaczenie: oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną, położoną w malowniczym terenie, przeznaczoną częściowo pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną M4a , na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 położone na 3 piętrze w nowo oddanym do użytku bloku (2025 rok) przy ulicy Koralowej 31 A. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 770 zł48,47 m² 11 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle na Węglinie Południowym komfort i bezpieczeństwo na poziomie. Ta nowoczesna inwestycja deweloperska to połączenie architektury klasycznej, funkcjonalnej i wysokiego standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Lublin

Węglin Południowy,Lublin

390 000 zł28 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone na dzielnicy Węglin Południowy, usytuowane na 4 piętrze z 5 w bloku z 2024 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,20 m² 11 147,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglinek. Okna mieszkania wychodzą na południe widokiem na zielony skwer. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Roztocze

Węglin Południowy,Lublin

48,08 zł/m²52 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 52 m , położony na wysokim parterze w zabudowie szeregowej. Lokal znajduje się w spokojnej, kameralnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,59 m² 11 610,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,59 m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2015 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 876 zł55,38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym parterze. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II kwartał 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 592 m² 160,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 56 arowa działka ulica Folwarczna boczna Al. Kraśnickiej w Lublinie. Działka o powierzchni 5592 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług komercyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60,95 m² 10 910,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,95 m , położone na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2012 roku, na lubelskim Węglinku przy ul. Gęsiej 19. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł9 075 m² 274,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona przy ul. Kraśnickiej w Lublinie. Działkę zgodnie z zapisami mpzp można wykorzystać m.in. do budowy: - średniej i drobnej wytwórczości - rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł171 m² 6 725,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Niesamowita okazja- gotowe do wprowadzenia! bez prowizji! wysoki standard! lublin - Węglinek! Ul. Jantarowa 5! W cenie mieszkania pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach. Na sprzedaż unikatowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij