dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Lublin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

40 zł/m²275 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²386,70 m² 20 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43 zł/m²324 m² 13 932 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny, dobrze doświetlony lokal użytkowy po remoncie, przeznaczony pod działalność usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Bronowice. Dostępna powierzchnia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

48,08 zł/m²104 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, ustawny lokal usługowy o powierzchni 104 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Dziękuje pośrednikom:) Szukasz lokalu pod swój biznes? Bardzo dobrze trafiłeś:) Mam do wynajęcie nowoczesny, narożny, przestronny i doświetlony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

37,86 zł/m²145,26 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy do wynajęcia jednopoziomowy lokal o powierzchni ok.145 m2 położony w niedalekiej odległości od ul. Lipowej z głównym wejściem strony ulicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec | lsm | okolice ul. Tomasza Zana | Lublin Szukasz biura w rozpoznawalnej, biznesowej lokalizacji Lublina? Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 36 m2 składający się z 2 pokoi. Lokal położony na I piętrze budynku biurowego. Podana cena uwzględnia opłaty (ogrzewanie, prąd, wodę).

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 182,3 m , położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowego w ścisłym Śródmieściu Lublina. Lokal będzie dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal idealny na gabinet terapeutyczny w centrum miasta | Oferuję na wynajem jasny, słoneczny lokal usługowy położony przy ul. Orlej w Lublinie. Pomieszczenie biurowe usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 182,3 m w biurowcu, dostępny od 1 listopada 2026 roku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i jest w pełni wykończony. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Warunki najmu: 40 zł/ m2 netto, +vat 23%, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²32 m² 1 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy - 1 pomieszczenie. Lokal położony na II piętrze budynku usługowo-biurowego. Lokal posiada klimatyzację. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze w kamienicy w Centrum Lublina. Bardzo dobrze widoczne i ruchliwe miejsce z dużym przepływem ludzi. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²24 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na IV piętrze usługowo-biurowego budynku z windą. Obok budynku Parking. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al. Kraśnickiej. Z tego.

Szczegóły ogłoszenia

20,37 zł/m²491 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż, powierzchnia około 491m2, lublin, śródmieście Trzy kondygnacje w kamienicy, wysoki parter: 168,55m2 - składający się z dużej sali + pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

513,89 zł/m²72 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²150 m² 8 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni 150m2 w którym znajduje się wydzielona sala konferencyjna okolo 20m2 a pozostała część powierzchni to sala open space. Lokal posiada dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

138,89 zł/m²72 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi;.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Lublin

Lublin,lubelskie

80 zł/m²66 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 66m2 - Lublin Możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni około 123m2 lub 55m2, ogrzewanie z sieci miejskiej, duży parking, proponowany.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę sale do nauki tańca ewentualnie innych aktywności, możliwość wynajmu na godziny., ewentualnie elastyczny czas wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

34,48 zł/m²29 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niedrogi, kompaktowy, niezależny lokal Do wynajęcia od 1 lipca 2025 roku kompaktowy lokal użytkowy przeznaczony pod nieuciążliwą działalność usługową/biurową przy ul. Narutowicza 13.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo- usługowy położony na 1 piętrze budynku cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Przestrzeń biurowa z parkingiem Do wynajęcia od 1 kwietnia 2026 uniwersalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Lublin w dzielnicy Konstantynów,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²525 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia, powierzchnia około 525m2, lublin, kalinowszczyzna Lokal typu "open space", dwie sale sprzedaży o wymiarach 36m x 9m oraz 36m x 6m, wysokość sal sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość na wynajem, 90 m2, lublin. Polecam Państwu na wynajem budynek wolnostojący o pow. ok 90 m2 położony przy ulicy Karola Namysłowskiego w Lublinie. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 30m2 zlokalizowany w dzielnicy lsm. Lokal idealnie sprawdzi się do prowadzenia wszelkiego rodzaju nieuciążliwej działalności. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

112,15 zł/m²107 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale usługowe w centrum handlowym. Budynek ma zróżnicowane przeznaczenie jeżeli chodzi o rodzaje usług możliwych do prowadzenia. Na nieruchomość składają się: lokal nr 1:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy lokal usługowy na wynajem. Lokal wolny od zaraz! Powierzchnia 64 m2 znajduję się na parterze na rogu osiedla Bronowice III Maki z rozwiniętą infrastrukturą przy ul Startowa 14. Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

agencja nieruchomości Lublin* Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lublina - na dowolną działalność biurową typu biuro podatkowe, kancelaria prawna, usługi doradcze,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²104 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia piękny lokal biurowy o powierzchni 104m2. Usytuowany na drugim piętrze z dużymi przeszkleniami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny doświetlony Open Space, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

65,92 zł/m²273,05 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 273m2, lublin, czechów Północny Odbiór lokalu - drugi kwartał 2025r. Możliwość podziału lokalu na mniejsze powierzchnie oraz powiększenia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

30,20 zł/m²205,30 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

48,91 zł/m²92 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 92 m2 zlokalizowany na wysokim parterze kamienicy przy ul. Narutowicza w Lublinie. Lokal jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²36 m² 3 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Media w cenie! Poszukujesz niewielkiego biura na lsm z możliwością parkowania, bez martwienia się o dodatkowe opłaty? Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o metrażu 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

45,45 zł/m²44 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 44m2- lublin, okolice ul. Okopowej Obecnie jedno duże pomieszczenie, istnieje możliwość wydzielenia dwóch pomieszczeń - postawienia ścianki działowej, pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

55 zł/m²330 m² 18 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni 330m2 w Centrum Lublina, bardzo dobra lokalizacja, budynek w głównym ciągu komunikacyjnym, biura znajdują się na 4 piętrze,.