dowolna

Mieszkania umeblowane Lublin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

722 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

722 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

354 900 zł47,89 m² 7 412,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego Cena do Negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m , położone na atrakcyjnym 2 piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

628 530 zł43,09 m² 14 586,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się już dziś i nie martwić się już o nic? Zależy Ci na eleganckim, przytulnym wnętrzu urządzonym z pomysłem i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dostępne "od ręki" zadbane, czyste, wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bronowicach. Dookoła dużo zieleni, pod blokiem i w pobliżu dostępne bezpłatne miejsca parkingowe, na kondygnacji jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2016 roku, zlokalizowanym na lubelskim Węglinie przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,10 m² 10 163,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego mieszkania położonego przy ul. Jana Samsonowicza w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,14 m² 10 678,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyobraź sobie ten poranek. Siedzę sobie właśnie w kuchni, słońce wpada przez okno, a ja zastanawiam się, czy parzenie drugiej kawy to już przesada, czy dopiero początek dobrego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

634 999 zł61,10 m² 10 392,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjeżdżasz do pracy i znów nie potrafisz znaleźć miejsca do parkowania? Jeździsz, krążysz i tracisz cenny czas, a Twoja frustracja tylko rośnie? Na szczęście kojąca myśl, że.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,62 m² 12 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 43,62 m | balkon 10 m | ostatnie piętro | garaż | winda | oddzielna kuchnia | blok z 2019 | osiedle zamknięte | Lublin | Ponikwoda Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł92,11 m² 10 737,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Lublin idealne dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę życia blisko natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł43,12 m² 12 847,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,12 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł47,54 m² 9 150,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Czubach - ul. Różana! Mieszkanie o pow. niespełna 48m2 usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzi: - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z windą przy ul. Krzemienieckiej. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu lsm w dzielnicy Rury! Nieruchomość o powierzchni ok. 40 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł66 m² 45,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie na wynajem o powierzchni 66 m2 położone w Lublinie przy ul. Dunikowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w budynku z 2010 roku. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,56 m² 8 252,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bronowice | os. Maki | 4 pokoje | rodzinne | dostępne "od zaraz" na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na popularnym wśród młodych rodzin osiedlu Maki na Bronowicach. Bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,34 m² 11 887,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu mieszkanie typu studio. Zlokalizowane na spokojnym nowym osiedlu przy ul. Nowy Świat blok wybudowany w 2017 r Mieszkanie ma 27,34 m2, zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,27 m² 12 183,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni | Węglin Południowy| Koralowa Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie, które łączy elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 999 zł107,60 m² 10 678,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości Starego Gaju w dzielnicy Węglin. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,82 m² 14 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , klimatyzacja, garaż na parkingu podziemnym, piwnica. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł83,17 m² 34,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, funkcjonalne, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie blisko Placu Litewskiego, w ścisłym centrum. Mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim budynku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zainwestuj w lokalizację, która wynajmuje się sama tuż przy Politechnice Lubelskiej Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nadbystrzyckiej 21b w Lublinie naprzeciwko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone studio przy ul. Pagi 3 w dzielnicy Wieniawa w Lublin, dostępne od zaraz. To idealna propozycja dla pracującego singla lub pary, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49m2 z balkonem, idealne dla rodziny. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł74,49 m² 8 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jasne mieszkanie z dużym balkonem | Świetna lokalizacja | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Alpha Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: przestronne i rozkładowe mieszkanie w zielonej części Czechowa. 3 osobne pokoje z możliwością zmiany aranżacji wnętrza. Po.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł89 m² 8 966,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w niewielkiej odległości od Krakowskiego Przedmieścia. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł76 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na nowoczesnym osiedlu przy Ul. Nałęczowskiej. Mieszkanie: całe mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł71,50 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie w sąsiedztwie wąwozu. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł41,46 m² 12 952,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej dzielnicy Wrotków w Lublinie, doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł33,53 m² 11 482,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł76,87 m² 8 820,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Komfortowe, środkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ekspozycją okien pokojowych i dwóch balkonów na południe.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,92 m² 14 581,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku przy ulicy Różanej. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,46 m² 9 837,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Lublina - ul. Wschodnia! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46m2, zlokalizowane w centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł79,65 m² 8 725,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Wrotków o metrażu 79,65m w skład, którego wchodzą: poziom pierwszy - salon z aneksem kuchennym, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum i w pobliżu głównych arterii wylotowych miasta. Spokojne osiedle i ciche sąsiedztwo. Plac zabaw, sklepy osiedlowe, piekarnia,.