dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Lublin - Oferty wynajmu lokali użytkowych

564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

564 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

40 zł/m²275 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca otrzymuje pół roku wakacji czynszowych! Przedstawiamy państwu na wynajem (lub sprzedaż) przestronny lokal usługowy o powierzchni 275 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²386,70 m² 20 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Chodźki 10 to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w północnej części Lublina, oferujący atrakcyjną przestrzeń biurową dla biznesu. Budynek składa się z 7 pięter. Typowe piętro ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia w Lublinie na Czubach przy ul. Armii Krajowej, lokal handlowo - usługowy o pow. 35 mkw., składający się z jednego pomieszczenia oraz zaplecza. Wejście do lokalu bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

43 zł/m²324 m² 13 932 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny, dobrze doświetlony lokal użytkowy po remoncie, przeznaczony pod działalność usługową w miejscowości Lublin w dzielnicy Bronowice. Dostępna powierzchnia znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

48,08 zł/m²104 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny, ustawny lokal usługowy o powierzchni 104 m , usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

48,61 zł/m²72 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Proponujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy Lubelskim Deptaku (ul. Krakowskie Przedmieście). Biuro obejmuje niezależną kondygnację z całodobowym dostępem. Na powierzchnię 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Dziękuje pośrednikom:) Szukasz lokalu pod swój biznes? Bardzo dobrze trafiłeś:) Mam do wynajęcie nowoczesny, narożny, przestronny i doświetlony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny na gabinet terapeutyczny w centrum miasta Oferuję na wynajem jasny, słoneczny lokal usługowy położony przy ul. Orlej w Lublinie. Pomieszczenie biurowe usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²182,30 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 182,3 m w biurowcu, dostępny od 1 listopada 2026 roku. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i jest w pełni wykończony. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście w sąsiedztwie Grand Hotel. Warunki najmu: 40 zł/ m2 netto, +vat 23%, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²32 m² 1 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy - 1 pomieszczenie. Lokal położony na II piętrze budynku usługowo-biurowego. Lokal posiada klimatyzację. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze w kamienicy w Centrum Lublina. Bardzo dobrze widoczne i ruchliwe miejsce z dużym przepływem ludzi. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²24 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na IV piętrze usługowo-biurowego budynku z windą. Obok budynku Parking. Lokalizacja Konstantynów, w pobliżu ul. Nałęczowskiej, al. Kraśnickiej. Z tego.

Szczegóły ogłoszenia

513,89 zł/m²72 m² 37 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja.

Szczegóły ogłoszenia

138,89 zł/m²72 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Odstępne - lokal pod działalność beauty / wellness - 72 mkw; lublin, ul. Fabryczna. Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi;.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Lublin

Lublin,lubelskie

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

agencja nieruchomości Lublin* Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lublina - na dowolną działalność biurową typu biuro podatkowe, kancelaria prawna, usługi doradcze,.

Szczegóły ogłoszenia

28,13 zł/m²96 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjnie położony lokal usługowo-handlowy o pow. 17 m2 przy ruchliwej ulicy w centrum Lublina. Wejście bezpośrednio z ulicy. W pobliżu uczelnie wyższe. Lokal ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²256,40 m² 10 256 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 256,40m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży + toaleta, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, toalety również w częściach wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²118 m² 5 310 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni około 118m2 - świetna lokalizacja - Czuby, lublin. Lokal o przeznaczeniu handlowym oraz handlowo usługowym. Lokal narożny, dwa wejścia z ulicy oraz rampa z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

38 zł/m²470 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²66 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecam na wynajem zupełnie nowy, nigdy nieużytkowany lokal o powierzchni 66 m , usytuowany na parterze w prestiżowym budynku z 2026 roku przy ul. Niecałej. Układ i standard.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

26 zł/m²19,77 m² 514 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy około 19,77m2 - Lubli n, centrum. Atrakcyjna lokalizacja - ścisłe Centrum Niższy standard wykończenia pomieszczeń biurowych - odświeżenie lub remont we własnym zakresie, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²64 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy lokal usługowy na wynajem. Lokal wolny od zaraz! Powierzchnia 64 m2 znajduję się na parterze na rogu osiedla Bronowice III Maki z rozwiniętą infrastrukturą przy ul Startowa 14. Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

89,59 zł/m²89,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²250 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wynajmę powierzchnię biurową w dzielnicy dziesiąta, bardzo atrakcyjna lokalizacja - ulica Feliksa Strojnowskiego, lublin Nieruchomość jest: - dobrze skomunikowana, - nadaje się do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

30,82 zł/m²146 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal o charakterze biurowym lub usługowym, położony na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście. Lokal o powierzchni 146 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

37,74 zł/m²53 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 53 m2, położony w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od Ogrodu Saskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

66,50 zł/m²56 m² 3 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2, usytuowany w nowoczenym biurowcu na lsm-e, z bardzo dobrym dojazdem do każdej części miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 110m2 - Lublin, czechów Lokal przeznaczony pod każdy rodzaj działalności. Ogrzewanie - klimatyzacja, parking przed budynkiem, czynsz najmu 35zł netto /m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²93 m² 5 115 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 93 m2, usytuowany na IV piętrze w budynku biurowym, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Lubartowskiej i ul. Obywatelskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²45,13 m² 3 385 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy w apartamentowcu przy ul. 3 maja 7. W lokalu: klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, światłowód. Rozłożona jest też sieć lan. W budynku 24h recepcja, ochrona, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

61,48 zł/m²122 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 122 m2 o charakterze biurowym lub usługowym. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, na pierwszym piętrze w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako kancelaria, biuro czy gabinety psychologiczne. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

37,86 zł/m²145,26 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Przedstawiamy do wynajęcia jednopoziomowy lokal o powierzchni ok.145 m2 położony w niedalekiej odległości od ul. Lipowej z głównym wejściem strony ulicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²75 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w nowoczenym biurowcu. Lokalizacja Felin z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz obwodnicy miasta. * wysoki standard wykończenia * Kontrola.

Szczegóły ogłoszenia

46,82 zł/m²267 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Możliwość podziału lokalu na mniejsze powierzchnie, lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu według potrzeb najemcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

106,77 zł/m²16,70 m² 1 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń biurową zlokalizowaną na pierwszym pietrze w nowoczesnym budynku biurowym, położonym w centrum miasta. Powierzchnia pokoju biurowego to 16,7 m2 (21,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lublin

Lublin,lubelskie

99,34 zł/m²6,04 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia mały lokal użytkowy, położony w centrum Lublina, doskonale wyeksponowany, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. 1. O G Ó L N E I N F.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany, przestronny lokal przy Krakowskim Jeśli szukasz reprezentacyjnej przestrzeni w ścisłym centrum Lublina, ten lokal spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej kancelarii. Do.